BK MLADA BOLESLAV
23. 6. 2021 | Klub

Obsazení trenérských postů u mládeže. Co momentálně mladí Bruslaři dělají?

M l. B o l. – Všechny mládežnické kategorie BK Mladá Boleslav díky pomoci Města Mladá Boleslav mohou letos využívat led výrazně dřív, než jak tomu bývá ve městě automobilů zvykem. Mladí a malí Bruslaři se této šance chopili a už víc než měsíc využívají hlavní ledovou plochu ŠKOENERGO arény. A užívají si to, neboť většina z nich z důvodu pandemie covidu v uplynulé sezoně bohužel na led skoro nestoupla.

„Děkujeme Městu Mladá Boleslav, že porozumělo nelehké situaci, v níž se malí Bruslaři po de facto roční ledové odstávce způsobené pandemií koronaviru ocitli, a umožnili nám začít užívat ledovou plochu podstatně dřív, než bývá obvyklé,“ říká generální manažer BK Mladá Boleslav Mgr. Jan Tůma.

Bruslařský klub už stačil uspořádat nábor na ledě, prostřednictvím kterého se podařilo přivést do klubu další malé hokejisty. Akce se zúčastnili i hráči A týmu, více si o ní můžete přečíst zde. V případě zájmu se do kurzů bruslení můžete přihlásit kterékoliv úterý nebo čtvrtek od 16 hodin na hlavní ledové ploše ŠKOENERGO arény, a to až do 18. července. Posléze budou kurzy znovu obnoveny po letních prázdninách.

Kategorie Akademie se už rovněž pustily i do několika přípravných utkání a v neposlední řadě Bruslařský klub hostil seminář pro trenéry žákovských kategorií Středočeského kraje se zaměřením na bruslení a tréninky mimo led.

V tabulce níže rovněž najdete seznam trenérů podle toho, jakou kategorii budou mít v nadcházející sezoně na starost. Kontakty na jednotlivé kouče pak najdete zde.

„Jsme rádi, že trenérská sestava u mladoboleslavské mládeže zůstává stejná jako loni. Pevně doufám, že budeme moct navázat a pokračovat tam, kde jsme loni přestali,“ říká šéftrenér mladoboleslavské mládeže Mgr. Petr Haken.

Trenérské vedení mládeže pro sezonu 2021/2022

Sportovní manažer mládeže Mgr. Petr Haken
Hlavní trenér Akademie: Mgr. Petr Haken
Hlavní trenér sportovních tříd: Lukáš Zörkler
Trenér brankářů: Lukáš Mensator
Trenér brankářů: Filip Šindelář
Dovednostní rozvoj obránců: Jan Hanzlík
Dovednostní rozvoj útočníků: Václav Nedorost
Kondiční trenér: Mgr. Jaroslav Černý
Trenér bruslení: Mgr. Luboš Koňák
Kustod mládeže: Daniel Pletka

Trenéři mládeže dle jednotlivých kategorií pro sezonu 2021/2022

Tým Hlavní trenér Asistent trenéra
Junioři Mgr. Petr Haken (A) Martin Škaloud (B), Ladislav Kolner (B)
Dorost Václav Pletka (stud. A) David Vrbata (B)
9. třída Lukáš Zörkler (A) Jiří Kristek (B), Filip Šindelář (B)
8. třída Jan Hanzlík (B) Daniel Šimek (B)
7. třída Lukáš Zörkler (A) Radim Vrbata (C)
6. třída Václav Drábek (B) Jan Hanzlík (C)
5. třída Václav Drábek (B) Mgr. Jakub Plíšek (B), Vladimír Lejsek (C)
4. třída Mgr. Jakub Plíšek (B) Vladimír Lejsek (C)
3. třída Radek Holík (B) Jiří Kristek (B)
2. třída Radek Holík (B) Petr Novotný (B)
1. třída Mgr. Aleš Tůma (C) Daniel Pletka (B)
Přípravka Luboš Křiváček (C) Daniel Pletka (B), Radek Holík (B), Jiří Vlasák - nábor (C), Mgr. Aleš Tůma (C), Pavel Rutkovský (B), Daniel Pruska (C), Tomáš Kučera (B)

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Slavia Praha