BK MLADA BOLESLAV
23. 6. 2021 | Klub

Obsazení trenérských postů u mládeže. Co momentálně mladí Bruslaři dělají?

M l. B o l. – Všechny mládežnické kategorie BK Mladá Boleslav díky pomoci Města Mladá Boleslav mohou letos využívat led výrazně dřív, než jak tomu bývá ve městě automobilů zvykem. Mladí a malí Bruslaři se této šance chopili a už víc než měsíc využívají hlavní ledovou plochu ŠKOENERGO arény. A užívají si to, neboť většina z nich z důvodu pandemie covidu v uplynulé sezoně bohužel na led skoro nestoupla.

„Děkujeme Městu Mladá Boleslav, že porozumělo nelehké situaci, v níž se malí Bruslaři po de facto roční ledové odstávce způsobené pandemií koronaviru ocitli, a umožnili nám začít užívat ledovou plochu podstatně dřív, než bývá obvyklé,“ říká generální manažer BK Mladá Boleslav Mgr. Jan Tůma.

Bruslařský klub už stačil uspořádat nábor na ledě, prostřednictvím kterého se podařilo přivést do klubu další malé hokejisty. Akce se zúčastnili i hráči A týmu, více si o ní můžete přečíst zde. V případě zájmu se do kurzů bruslení můžete přihlásit kterékoliv úterý nebo čtvrtek od 16 hodin na hlavní ledové ploše ŠKOENERGO arény, a to až do 18. července. Posléze budou kurzy znovu obnoveny po letních prázdninách.

Kategorie Akademie se už rovněž pustily i do několika přípravných utkání a v neposlední řadě Bruslařský klub hostil seminář pro trenéry žákovských kategorií Středočeského kraje se zaměřením na bruslení a tréninky mimo led.

V tabulce níže rovněž najdete seznam trenérů podle toho, jakou kategorii budou mít v nadcházející sezoně na starost. Kontakty na jednotlivé kouče pak najdete zde.

„Jsme rádi, že trenérská sestava u mladoboleslavské mládeže zůstává stejná jako loni. Pevně doufám, že budeme moct navázat a pokračovat tam, kde jsme loni přestali,“ říká šéftrenér mladoboleslavské mládeže Mgr. Petr Haken.

Trenérské vedení mládeže pro sezonu 2021/2022

Sportovní manažer mládeže Mgr. Petr Haken
Hlavní trenér Akademie: Mgr. Petr Haken
Hlavní trenér sportovních tříd: Lukáš Zörkler
Trenér brankářů: Lukáš Mensator
Trenér brankářů: Filip Šindelář
Dovednostní rozvoj obránců: Jan Hanzlík
Dovednostní rozvoj útočníků: Václav Nedorost
Kondiční trenér: Mgr. Jaroslav Černý
Trenér bruslení: Mgr. Luboš Koňák
Kustod mládeže: Daniel Pletka

Trenéři mládeže dle jednotlivých kategorií pro sezonu 2021/2022

Tým Hlavní trenér Asistent trenéra
Junioři Mgr. Petr Haken (A) Martin Škaloud (B), Ladislav Kolner (B)
Dorost Václav Pletka (stud. A) David Vrbata (B)
9. třída Lukáš Zörkler (A) Jiří Kristek (B), Filip Šindelář (B)
8. třída Jan Hanzlík (B) Daniel Šimek (B)
7. třída Lukáš Zörkler (A) Radim Vrbata (C)
6. třída Václav Drábek (B) Jan Hanzlík (C)
5. třída Václav Drábek (B) Mgr. Jakub Plíšek (B), Vladimír Lejsek (C)
4. třída Mgr. Jakub Plíšek (B) Vladimír Lejsek (C)
3. třída Radek Holík (B) Jiří Kristek (B)
2. třída Radek Holík (B) Petr Novotný (B)
1. třída Mgr. Aleš Tůma (C) Daniel Pletka (B)
Přípravka Luboš Křiváček (C) Daniel Pletka (B), Radek Holík (B), Jiří Vlasák - nábor (C), Mgr. Aleš Tůma (C), Pavel Rutkovský (B), Daniel Pruska (C), Tomáš Kučera (B)

Další články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.