BK MLADA BOLESLAV
8. 12. 2011 | Jitka Čechová

O svém údajném odchodu jsem se dozvěděl až z novin, říká Jaroslav Balaštík

M l. B o l. – Podle středečního deníku Sport balí Jaroslav Balaštík (na snímku) v Mladé Boleslavi kufry a vrací se do Zlína. A koho tato informace zaskočila asi vůbec nejvíc? Právě samotného útočníka! Gólově momentálně jasně nejúspěšnější hráč Bruslařského klubu kroutil při našem rozhovoru nechápavě hlavou a přitom se shovívavě usmíval. "Nemá cenu to řešit. Takových zpráv ještě bude," prohlásil.

Jardo, objevily se zprávy o vašem údajném odchodu z Mladé Boleslavi. Můžete se k tomu nějak vyjádřit?

Jsou to jen spekulace. Já jsem se o tom stejně jako asi všichni ostatní tady v Boleslavi dozvěděl až z tisku. Tedy o eventuálním zájmu ze strany Zlína o mou osobu. Neříkám, že by mě to netěšilo, ale v tuto chvíli to není aktuální.

V novinách se psalo, že chcete odejít, protože vám Bruslařský klub dluží peníze. To také vyvrátíte?

Myslím, že tohle téma není na pořadu dne.

Jak na vás vůbec ta informace zapůsobila? Nemůže to nějak ovlivnit váš výkon na ledě?

Já myslím, že ne. Hokej už pár let hraji a vím, že se takové věci čas od času objeví. Většinou to jde všechno mimo mě. Spíš si k tomu něco řekli kluci v kabině, měli nějaké poznámky. Neobešlo se to bez pár vtipných narážek. Ale já osobně to vůbec neřeším. Jdeme dál.

Musel jste to v kabině hodně vysvětlovat?

Ne, to vůbec ne. Kluci takové situace znají, stačilo pár slov a všechno bylo jasné. Všichni víme, že takových zpráv ještě bude…

Děkujeme za rozhovor.

Další články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
Spartak Vlašim