BK MLADA BOLESLAV
11. 4. 2016 | Tisková zpráva

Novým sportovním manažerem Bruslařů bude David Výborný

M l. B o l. – Dosavadnímu sportovnímu manažeru boleslavského klubu Jaromíru Látalovi končí smlouva, novým „sporťákem“ Bruslařů se pak stává David Výborný. Ještě v prvním zápase play-off kapitán Mladé Boleslavi se v současnosti sžívá s „kancelářským děním“ a s trenéry a vedením klubu pracuje na složení kádru pro příští extraligovou sezonu.

„Jarda Látal v Boleslavi strávil parádní dva roky, za které mu patří velký dík,“ nechává se slyšet předseda představenstva a spolumajitel klubu Bc. Jan Plachý. „Byl naším sportovním manažerem v doposud nejúspěšnějším období klubu, byl u velkého progresu a nemalou měrou se na něm podílel. Na to určitě nezapomeneme,“ dodává.

Volno a letní příprava
Hokejisté Mladé Boleslavi nyní nastupují na pětitýdenní dovolenou. K letní přípravě nastoupí 16. května.

Ikona národního týmu, bývalý hráč NHL, pražské Sparty a nakonec Mladé Boleslavi. Velký kapitán s velkým srdcem a velkým slovem v kabině. To bude nový sportovní manažer BK Mladá Boleslav. David Výborný už dlouho dopředu avizoval, že právě uplynulá sezona bude jeho poslední coby aktivní hráčská. U hokeje ale míní zůstat. I v Mladé Boleslavi!

„David je v hokejových kruzích velká osobnost. S boleslavským klubem je spjatý už pět let, zná to tu jako své boty. Má kontakty, je respektovaný. Jsme rádi, že se rozhodl v Boleslavi zůstat, že se stane členem našeho vedení a bude týmu nadále pomáhat,“ říká k příchodu Davida Výborného předseda představenstva Plachý.

Další články

Aktuality

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!