BK MLADA BOLESLAV
11. 4. 2016 | Tisková zpráva

Novým sportovním manažerem Bruslařů bude David Výborný

M l. B o l. – Dosavadnímu sportovnímu manažeru boleslavského klubu Jaromíru Látalovi končí smlouva, novým „sporťákem“ Bruslařů se pak stává David Výborný. Ještě v prvním zápase play-off kapitán Mladé Boleslavi se v současnosti sžívá s „kancelářským děním“ a s trenéry a vedením klubu pracuje na složení kádru pro příští extraligovou sezonu.

„Jarda Látal v Boleslavi strávil parádní dva roky, za které mu patří velký dík,“ nechává se slyšet předseda představenstva a spolumajitel klubu Bc. Jan Plachý. „Byl naším sportovním manažerem v doposud nejúspěšnějším období klubu, byl u velkého progresu a nemalou měrou se na něm podílel. Na to určitě nezapomeneme,“ dodává.

Volno a letní příprava
Hokejisté Mladé Boleslavi nyní nastupují na pětitýdenní dovolenou. K letní přípravě nastoupí 16. května.

Ikona národního týmu, bývalý hráč NHL, pražské Sparty a nakonec Mladé Boleslavi. Velký kapitán s velkým srdcem a velkým slovem v kabině. To bude nový sportovní manažer BK Mladá Boleslav. David Výborný už dlouho dopředu avizoval, že právě uplynulá sezona bude jeho poslední coby aktivní hráčská. U hokeje ale míní zůstat. I v Mladé Boleslavi!

„David je v hokejových kruzích velká osobnost. S boleslavským klubem je spjatý už pět let, zná to tu jako své boty. Má kontakty, je respektovaný. Jsme rádi, že se rozhodl v Boleslavi zůstat, že se stane členem našeho vedení a bude týmu nadále pomáhat,“ říká k příchodu Davida Výborného předseda představenstva Plachý.

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
BK Mladá Boleslav