BK MLADA BOLESLAV
13. 9. 2018 | Klub

Nový systém vstupů na stadion: Jak postupovat, aby všechno fungovalo

M l. B o l. – S blížícím se začátkem extraligového ročníku 2018/2019 chce BK Mladá Boleslav shrnout několik zásadních změn týkajících se domácích zápasů a co možná nejvíc tak svým fanouškům usnadnit a zpříjemnit příchod na zimní stadion i pohyb po něm.

Odpovědi na vaše nejčastější otázky týkajících se nového systému vstupenek a permanentek:

  • Vstupenky na stání pro domácí se prostřednictvím online prodeje kupují takto: kliknete na okénko pod plánkem haly s názvem „Sektor: STÁNÍ“ a zvolíte počet vstupenek a případně v dalším kroku vyberete typ slevy. Místa na stání jsou buď v domácím kotli, podél mantinelů nebo na podestách nad sektory na delších stranách stadionu.
  • Vstupenku zakoupenou prostřednictvím online prodeje není nutné tisknout. Stačí ji mít ve svém chytrém telefonu.
  • Pokladny pro domácí musely být z technických důvodů přesunuty mimo zimní stadion – najdete je na ploše před hlavním vchodem vedle stánku s občerstvením.
  • Platnou vstupenku (nebo permanentní vstupenku) je nutné při příchodu na zimní stadion nechat načíst pracovníkem security služby. Stejně je nutné postupovat i v případě, že stadion opouštíte a zase se vracíte (například venkovní občerstvení apod.). V případě, že si při odchodu nenecháte vstupenku nebo permanentku „odpípnout“, nemůžete být vpuštěni zpět.
  • Nově potřebují vstupenku také děti (do 130 cm) a vozíčkáři s doprovodem (1 osoba) a to za symbolickou jednu korunu.

Doporučujeme přečíst si aktualizovaný Návštěvní řád.

Další záležitosti týkající se zimního stadionu:

  • Stadion je nově zcela uzavřen. Otevírá se hodinu před začátkem utkání, kdy zároveň otevírají také pokladny. Dříve nebude možné se na zimní stadion dostat.
  • Hráči mládeže mají v době zápasů A týmu přístup na zimní stadion prostřednictvím svých hráčských akreditací. Jejich rodiče přístup na zimní stadion nemají – samozřejmě pokud nemají platnou vstupenku nebo permanentní vstupenku.

BK Mladá Boleslav děkuje za vaši vstřícnost a pochopení!

Další články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady