BK MLADA BOLESLAV
13. 9. 2018 | Klub

Nový systém vstupů na stadion: Jak postupovat, aby všechno fungovalo

M l. B o l. – S blížícím se začátkem extraligového ročníku 2018/2019 chce BK Mladá Boleslav shrnout několik zásadních změn týkajících se domácích zápasů a co možná nejvíc tak svým fanouškům usnadnit a zpříjemnit příchod na zimní stadion i pohyb po něm.

Odpovědi na vaše nejčastější otázky týkajících se nového systému vstupenek a permanentek:

  • Vstupenky na stání pro domácí se prostřednictvím online prodeje kupují takto: kliknete na okénko pod plánkem haly s názvem „Sektor: STÁNÍ“ a zvolíte počet vstupenek a případně v dalším kroku vyberete typ slevy. Místa na stání jsou buď v domácím kotli, podél mantinelů nebo na podestách nad sektory na delších stranách stadionu.
  • Vstupenku zakoupenou prostřednictvím online prodeje není nutné tisknout. Stačí ji mít ve svém chytrém telefonu.
  • Pokladny pro domácí musely být z technických důvodů přesunuty mimo zimní stadion – najdete je na ploše před hlavním vchodem vedle stánku s občerstvením.
  • Platnou vstupenku (nebo permanentní vstupenku) je nutné při příchodu na zimní stadion nechat načíst pracovníkem security služby. Stejně je nutné postupovat i v případě, že stadion opouštíte a zase se vracíte (například venkovní občerstvení apod.). V případě, že si při odchodu nenecháte vstupenku nebo permanentku „odpípnout“, nemůžete být vpuštěni zpět.
  • Nově potřebují vstupenku také děti (do 130 cm) a vozíčkáři s doprovodem (1 osoba) a to za symbolickou jednu korunu.

Doporučujeme přečíst si aktualizovaný Návštěvní řád.

Další záležitosti týkající se zimního stadionu:

  • Stadion je nově zcela uzavřen. Otevírá se hodinu před začátkem utkání, kdy zároveň otevírají také pokladny. Dříve nebude možné se na zimní stadion dostat.
  • Hráči mládeže mají v době zápasů A týmu přístup na zimní stadion prostřednictvím svých hráčských akreditací. Jejich rodiče přístup na zimní stadion nemají – samozřejmě pokud nemají platnou vstupenku nebo permanentní vstupenku.

BK Mladá Boleslav děkuje za vaši vstřícnost a pochopení!

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.