BK MLADA BOLESLAV
23. 1. 2019 | Klub

Nové smlouvy podepsala s Bruslařským klubem hned šestice hráčů

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav oznamuje, že podepsala nové smlouvy hned s šesti svými současnými hráči, kterým stávající smlouvy končí letošním dubnem. Jmenovitě se jedná o brankáře Jana Růžičku, obránce Jiřího Kurku a Davida Bernada a útočníky Pavla Kousala, Ondřeje Najmana a Oscara Flynna.

„Jsme moc rádi, že všichni kluci na náš zájem reagovali stejným zaujetím pro věc, a že jsme se domluvili na dalších smlouvách a další společné budoucnosti,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata. „Všechno jsou to kluci, kteří mají k Boleslavi dlouhodobý vztah, někteří jsou dokonce odchovanci. Na tom chceme stavět. Doufáme, že byť jsou zatím mladí, začnou postupně přebírat důležitější role v týmu,“ dodává.

Nejstarším Kurkovi s Bernadem je 24 let, Kurka je boleslavský rodák a odchovanec, Bernad přišel do Mladé Boleslavi v juniorském věku z Písku. Jednadvacetiletý brankář Růžička je rovněž boleslavským odchovancem, který je ze svého vleklého zranění snad již definitivně venku. Dvacetiletí Najman s Kousalem jsou z Jihlavy, v Boleslavi jsou druhou sezonu a oba už stihli i zámořskou zkušenost. Nejmladší devatenáctiletý Flynn je do třetice odchovancem Bruslařského klubu a velká naděje do budoucna.

Další články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.