BK MLADA BOLESLAV
23. 1. 2019 | Klub

Nové smlouvy podepsala s Bruslařským klubem hned šestice hráčů

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav oznamuje, že podepsala nové smlouvy hned s šesti svými současnými hráči, kterým stávající smlouvy končí letošním dubnem. Jmenovitě se jedná o brankáře Jana Růžičku, obránce Jiřího Kurku a Davida Bernada a útočníky Pavla Kousala, Ondřeje Najmana a Oscara Flynna.

„Jsme moc rádi, že všichni kluci na náš zájem reagovali stejným zaujetím pro věc, a že jsme se domluvili na dalších smlouvách a další společné budoucnosti,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata. „Všechno jsou to kluci, kteří mají k Boleslavi dlouhodobý vztah, někteří jsou dokonce odchovanci. Na tom chceme stavět. Doufáme, že byť jsou zatím mladí, začnou postupně přebírat důležitější role v týmu,“ dodává.

Nejstarším Kurkovi s Bernadem je 24 let, Kurka je boleslavský rodák a odchovanec, Bernad přišel do Mladé Boleslavi v juniorském věku z Písku. Jednadvacetiletý brankář Růžička je rovněž boleslavským odchovancem, který je ze svého vleklého zranění snad již definitivně venku. Dvacetiletí Najman s Kousalem jsou z Jihlavy, v Boleslavi jsou druhou sezonu a oba už stihli i zámořskou zkušenost. Nejmladší devatenáctiletý Flynn je do třetice odchovancem Bruslařského klubu a velká naděje do budoucna.

Další články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!