BK MLADA BOLESLAV
22. 1. 2019 | Klub

Nenechte si ujít druhou autogramiádu této sezony v OC Olympia a následnou besedu

M l. B o l. – Už je to tady, už se to blíží! Nenechte si ujít letošní druhou autogramiádu boleslavského A týmu, která se uskuteční ve čtvrtek 7. února na již tradičním místě – v OC Olympia. Začíná se v 15 hodin a těšit se můžete na kompletní A tým Bruslařů, maskota Embíka a stánek FANSHOPU. Chybět nemůže ani moderátor Doktor Buben se svými soutěžemi o super ceny. A pozor! Jedna speciální informace – na autogramiádě vypukne jedinečná dlouhodobá soutěž, kterou Bruslařský klub připravil ve spolupráci právě s OC Olympia. A na autogramiádě se dozvíte vše podstatné. Po ní, konkrétně od 19 hodin, pak můžete do restaurace na zimní stadion přijít na besedu s fanoušky. Za klub se jí zúčastní generální manažer Mgr. Jan Tůma, sportovní ředitel Radim Vrbata a hráči Michal Vondrka, David Bernad a Oscar Flynn. Těšíme se na vás!


Zobrazit příspěvek na Instagramu
AUTOGRAMIÁDA! Nenechte si ujít letošní druhou autogramiádu v OC Olympia, která se koná ve čtvrtek 7. února od 15 hodin. Kromě již tradičních záležitostí se můžete těšit na vyhlášení dlouhodobé soutěže, kterou BK Mladá Boleslav připravil právě s OC Olympia. #bkboleslav #autogramiada
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.