BK MLADA BOLESLAV
22. 1. 2019 | Klub

Nenechte si ujít druhou autogramiádu této sezony v OC Olympia a následnou besedu

M l. B o l. – Už je to tady, už se to blíží! Nenechte si ujít letošní druhou autogramiádu boleslavského A týmu, která se uskuteční ve čtvrtek 7. února na již tradičním místě – v OC Olympia. Začíná se v 15 hodin a těšit se můžete na kompletní A tým Bruslařů, maskota Embíka a stánek FANSHOPU. Chybět nemůže ani moderátor Doktor Buben se svými soutěžemi o super ceny. A pozor! Jedna speciální informace – na autogramiádě vypukne jedinečná dlouhodobá soutěž, kterou Bruslařský klub připravil ve spolupráci právě s OC Olympia. A na autogramiádě se dozvíte vše podstatné. Po ní, konkrétně od 19 hodin, pak můžete do restaurace na zimní stadion přijít na besedu s fanoušky. Za klub se jí zúčastní generální manažer Mgr. Jan Tůma, sportovní ředitel Radim Vrbata a hráči Michal Vondrka, David Bernad a Oscar Flynn. Těšíme se na vás!


Zobrazit příspěvek na Instagramu
AUTOGRAMIÁDA! Nenechte si ujít letošní druhou autogramiádu v OC Olympia, která se koná ve čtvrtek 7. února od 15 hodin. Kromě již tradičních záležitostí se můžete těšit na vyhlášení dlouhodobé soutěže, kterou BK Mladá Boleslav připravil právě s OC Olympia. #bkboleslav #autogramiada
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.