BK MLADA BOLESLAV
22. 1. 2019 | Klub

Nenechte si ujít druhou autogramiádu této sezony v OC Olympia a následnou besedu

M l. B o l. – Už je to tady, už se to blíží! Nenechte si ujít letošní druhou autogramiádu boleslavského A týmu, která se uskuteční ve čtvrtek 7. února na již tradičním místě – v OC Olympia. Začíná se v 15 hodin a těšit se můžete na kompletní A tým Bruslařů, maskota Embíka a stánek FANSHOPU. Chybět nemůže ani moderátor Doktor Buben se svými soutěžemi o super ceny. A pozor! Jedna speciální informace – na autogramiádě vypukne jedinečná dlouhodobá soutěž, kterou Bruslařský klub připravil ve spolupráci právě s OC Olympia. A na autogramiádě se dozvíte vše podstatné. Po ní, konkrétně od 19 hodin, pak můžete do restaurace na zimní stadion přijít na besedu s fanoušky. Za klub se jí zúčastní generální manažer Mgr. Jan Tůma, sportovní ředitel Radim Vrbata a hráči Michal Vondrka, David Bernad a Oscar Flynn. Těšíme se na vás!


Zobrazit příspěvek na Instagramu
AUTOGRAMIÁDA! Nenechte si ujít letošní druhou autogramiádu v OC Olympia, která se koná ve čtvrtek 7. února od 15 hodin. Kromě již tradičních záležitostí se můžete těšit na vyhlášení dlouhodobé soutěže, kterou BK Mladá Boleslav připravil právě s OC Olympia. #bkboleslav #autogramiada
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.

26.07.2019

Turnaj juniorů

Boleslavští junioři se v termínu od 16. do 18. srpna zúčastní turnaje, který pořádá HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve dvou skupinách, přičemž Bruslaři byli zařazeni do skupiny B, v rámci které se utkají postupně s Chomutovem a německým Kolínem nad Rýnem. V neděli 18. srpna se pak uskuteční závěrečné boje podle postavení týmů v turnajové tabulce.

25.07.2019

Nový rozpis juniorů

Na základě požadavků trenérů několika klubů, včetně toho boleslavského, které budou v příští sezóně působit v DHL Lize Akademií, došlo k novému rozlosování soutěže. Původní rozpis obsahoval nedostatky, navíc musely nějaké kluby často daleko cestovat. Nově byly vytvořeny tzv. územní dvojice, což usnadní, zejména moravským klubům, cestování. Rozpis na příští sezónu byl na webu aktualizován.

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.