BK MLADA BOLESLAV
9. 5. 2018 | Klub

Nenechte si ujít Dětský den s Bruslaři!

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav pořádá ve spolupráci s Autokomplex Menčík a Golf Resort Benátky nad Jizerou den plný zábavy nejen pro děti, ale také jejich rodiče. V neděli 3. června vypukne v 11 hodin na golfovém hřišti v Benátkách nad Jizerou Dětský den s Bruslaři za účasti kompletního A týmu BK Mladá Boleslav. Těšit se můžete na spoustu soutěží o hodnotné ceny.

Celá akce oficiálně startuje v 11 hodin dopoledne, její předpokládaný konec je pak v 16 hodin. Určitě se nerozpakujte zůstat až do konce – právě krátce před 16. hodinou budou vylosování výherci tří hlavních cen:

  • 1. místo – víkend zdarma se ŠKODA Karoq
  • 2. místo – permanentka na hokej na sezonu 2018/2019
  • 3. místo – poukázka na golf v Golf Resort Benátky nad Jizerou

A co udělat pro to, abyste se dostali do slosování o tyto ceny? Tak to vám klidně prozradíme už teď! Při svém příchodu si nezapomeňte vyzvednout speciální kartičku, do níž musíte nasbírat potřebný počet bodů za účast v soutěžích. Vyplněnou kartičku poté vhodíte do slosovacího osudí a pak už jen musíte držet palce paní Štěstěně.

Na co dalšího se můžete těšit? Kromě již zmíněných hráčů A týmu Bruslařů, kteří vám budou asistovat u jednotlivých soutěžních stanovišť, vás určitě rádi pozveme na testovací jízdy vozů ŠKODA, autogramiádu jezdce rally Tomáše Pospíšilka (který s sebou samozřejmě přiveze i svůj závodní vůz ŠKODA Fabia R5) a zároveň si budete moci vyzkoušet závodní simulátor a zúčastnit se tak soutěže "Natři Honzu!", či do stánku FANSHOPU Bruslařů.

Chybět nebudou ani stánky s občerstvením a spousta dalších atrakcí především pro děti.

Další články

Aktuality

13.11.2018

Voráček zpět ve Spartě

Obránce Tomáš Voráček se po uplynutí měsíčního hostování vrátil do HC Sparta Praha. BK Mladá Boleslav sice usilovali o prodloužení hostování a i samotný hráč projevil zájem v Boleslavi zůstat, kluby se ale nedohodly na podmínkách.

13.11.2018

Eminger se trefil

Vladimír Eminger se ve své letošní herní premiéře gólově prosadil. Ústí nad Labem sice na ledě Jihlavy prohrálo 1:3, byl to ale právě Eminger, kdo se dával onen jeden gól.

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav