BK MLADA BOLESLAV
27. 2. 2020 | Klub

Naše kolo: Nedělní duel proti Varům bude patřit ŠKODA AUTO

M l. B o l. – Extraligová sezona míří do finále, v neděli se odehraje již 50. kolo základní části. Ve ŠKOENERGO Areně přivítáme Karlovy Vary, start duelu je naplánován na 16:00. Stejně jako dalších šest extraligových adres bude také náš duel patřit oficiálnímu partneru soutěže a samozřejmě našemu klubovému partneru, společnosti ŠKODA AUTO a.s. Premiérový ročník projektu „Naše kolo“ představí sportovním fanouškům novinky z produkce mladoboleslavské automobilky, především však hokejovým příznivcům připraví soutěže o unikátní ceny v čele s výjezdy na květnový světový šampionát ve Švýcarsku.

Přímé soutěžení o první šestku mezi Hradcem a Olomoucí, záchranářský boj Jágrova Kladna před vyprodaným hledištěm v Brně, velká výzva pro Pardubice na ledě úřadujících třineckých šampionů, litvínovská snaha o udržení nejvyšší soutěže proti tabulkovým sousedům z Vítkovic, duel dvou týmu z popředí tabulky mezi Plzní a Libercem, tradiční střet Sparty a Zlína. A samozřejmě náš boj o konečnou medailovou pozici po základní části proti druhému nejlépe střílejícímu týmu soutěže z Karlových Varů. Padesáté kolo Tipsport extraligy nabízí velké množství duelů, ve kterých se bude rozhodovat o výsledku celé sezony.

Nejen sportovními souboji se však na jednotlivých stadionech budou moct bavit hokejoví příznivci. Společnost ŠKODA AUTO a.s. pro ně připravila speciální soutěže o exkluzivní hokejové ceny. Na všech stadionech bude mezi fanoušky vhozeno 10 klubových šál domácího celku, ve třech se budou ukrývat pozvánky do přestávkové soutěže. Tři fanoušci se tak přímo na ledové ploše poměří v hokejových dovednostech, vítěz se může těšit na zájezd pro 2 osoby na úvodní utkání české hokejové reprezentace v rámci MS v ledním hokeji 2020. Smutnit však nebudou ani zbývající dva soutěžící, kteří si odnesou 2 permanentky na další sezonu domácího klubu, respektive 2 VIP vstupenky na vybraný zápas.

Tím však soutěže nekončí.Na všech sedmi stadionech se budou pohybovat hostesky v tradičních zelených barvách ŠKODA AUTO a s tablety v rukou budou sbírat tipy fanoušků na celkovou návštěvu všech stadionů v 50. kole. Nejbližší tipující vyhraje zájezd pro dvě osoby na finálový víkend v rámci světového šampionátu. Jinými slovy čekají na šťastného výherce tři dny ve Švýcarsku, během kterých navštíví se svým doprovodem obě semifinále, utkání o bronz i samotné finálové vyvrcholení turnaje. Vyhlášen bude také nejlepší tipující na každém jednotlivém stadionu, který se může těšit na 2 permanentky od svého oblíbeného klubu.

Další články

Aktuality

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.

10.03.2020

Výdej FANSHOPU

Výdej FANSHOPU na vedení klubu je dnes 10. března z technických důvodů pouze do 13:30. Děkujeme za pochopení.

10.03.2020

Vstupenky na ČF

Plánovaný start prodeje vstupenek na čtvrtfinále, který měl začít dnes v 9 hodin ráno, je prozatím pozastaven. Čeká se na výsledek jednání Bezpečnostní rady státu, která jedná o dalších opatřeních v souvislosti se šířením koronaviru. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, budeme vás informovat. Děkujeme za pochopení.

09.03.2020

Výherce soutěže

Soutěž s OC Olympií o dvě VIP vstupenky na sezení na zápas Bruslařů v play-off vyhrál pan Petr Čálek z Nymburka. Výherce bude kontaktován prostřednictvím kontaktů, které uvedl. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

01.03.2020

B tým proti Kralupům

Mladoboleslavský B tým zná již svého soupeře pro čtvrtfinále play-off. Z předkola postoupily Kralupy nad Vltavou. Série hraná na dva vítězné duely začne ve středu 4. března od 18 hodin na mladoboleslavském ledě, v sobotu se bude hrát od 18:15 v Kralupech. Případný rozhodující třetí zápas se uskuteční v neděli 8. března od 17:00 na ledě boleslavské ŠKOENERGO Arény. Diváci jsou srdečně zváni, vstupné se neplatí.