BK MLADA BOLESLAV
2. 7. 2009 | Michal Miškovský

Na pupku doma ležet nebudu, říká o plánech na dovolenou Daniel Boháč

M l. B o l. – Konečně dovolená, mají od středy boleslavští hokejisté velký důvod k radosti. Mezi ně patří také útočník Daniel Boháč (na snímku), jenž přiznává, že už konec letní přípravy vyhlížel. “Kdo by se na dovolenou netěšil. Letní přípravu nikdo obecně nemá rád a každý se těší, až skončí,“ říká v rozhovoru.

Opavský rodák sice nastupoval v české nejvyšší soutěži už před osmi lety, tehdy ještě za extraligový Havířov, jenže od té doby, až na pár startů v dresu Vítkovic, působil převážně v první lize. Loňská sezona pro něj tedy byla hodně motivující. Konečně mohl bojovat o stabilní místo v extraligovém klubu. “Snažil jsem se podávat co nejlepší výkony, abych mohl hrát extraligu pravidelně,“ přikyvuje.

Devětadvacetiletý útočník zamířil do Mladé Boleslavi v průběhu sezony 2007/2008. Po loňském kompletním ročníku v barvách Bruslařského klubu tedy nyní absolvuje druhý letní dril ve středu Čech. “Letošní příprava byla pestrá, ale také hodně náročná. Řekl bych, že to byla větší dřina než loni. Jsem moc rád, že už to mám za sebou,“ usměje se.

Kromě klasického běhání či dřiny v posilovně se boleslavští hokejisté objevovali také na ledě. Pro české kluby během letní přípravy nevídaná věc. “Abych řekl pravdu, zpočátku jsem z toho nebyl nadšený. Zdálo se mi, že jsme sotva slezli z ledu a už jsme na něm zas,“ přiznává.

Vzápětí však dodává, že po několika zmíněných trénincích názor změnil. “Chytlo mě to a bylo to příjemné zpestření. Šlo o něco jiného než normálně v sezoně. Samozřejmě to byla makačka, ale taky zábavná. Zaujalo mě to,“ říká.

Letní dril včetně několika tréninkových jednotek na nymburském ledě už však mají Středočeši za sebou. Po posledním středečním tréninku se znovu sejdou až 20. července. “Letní přípravu nikdo obecně nemá rád a každý se těší, až skončí,“ soudí.

“Během dovolené budu muset dodělat nějaké zkoušky ve škole a plánuju také někam vyrazit s dětmi,“ prozrazuje. Kromě toho se ale bude muset také udržovat v kondici. “Určitě se budu nějak hýbat. S kamarády zajdu na tenis, dáme i fotbálek. Rozhodně nebudu ležet na pupku,“ upozorňuje s úsměvem.

Po téměř třítýdenní dovolené čeká boleslavské hokejisty série jedenácti přípravných zápasů. “To k létu patří. Musíme se nějak sehrát a poskládat sestavu tak, aby to všem vyhovovalo. Abychom byli připraveni na sezonu v plné síle,“ doplňuje závěrem.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.