BK MLADA BOLESLAV
7. 7. 2020 | Jitka Čechová

Na led už se těším, i když začátek bude zase těžký, říká se smíchem Martin Pláněk

M l. B o l. – Po trenéru Radimu Rulíkovi, se kterým jsme vám nabídli rozhovor v minulém týdnu, jsme vyzpovídali také jednoho z hráčů, konkrétně obránce Martina Pláňka, kterého lze v týmu Bruslařů považovat za jednoho z těch zkušenějších, ostatně v loňském ročníku působil i jako asistent kapitána.

A co právě Martin Pláněk říká na letošní suchou přípravu? „Trenéři to měli skvěle připravené, mě osobně se letos příprava hodně líbila,“ říká a dodává: „Nejtěžší byla asi ta poslední fáze, to už jsme šli vyloženě do rychlosti. Šlo o to dělat věci co nejrychleji, do toho jsme pracovali s celkem velkými váhami,“ popisuje.

Bruslaři k prvnímu týmovému tréninku na ledě vyjedou v pondělí 27. července. Těší se osmadvacetiletý obránce? „Začátek na ledě bude hrozně těžký, vždycky to tak je. Navíc hned pak po týdnu máme první zápas, takže trenéři asi hned od začátku nasadí slušné tempo. Bude to makačka, ale hlavně že už zas budeme na ledě,“ říká s úsměvem.

Podívejte se na celý rozhovor:

Další články

Aktuality

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.