BK MLADA BOLESLAV
7. 7. 2020 | Jitka Čechová

Na led už se těším, i když začátek bude zase těžký, říká se smíchem Martin Pláněk

M l. B o l. – Po trenéru Radimu Rulíkovi, se kterým jsme vám nabídli rozhovor v minulém týdnu, jsme vyzpovídali také jednoho z hráčů, konkrétně obránce Martina Pláňka, kterého lze v týmu Bruslařů považovat za jednoho z těch zkušenějších, ostatně v loňském ročníku působil i jako asistent kapitána.

A co právě Martin Pláněk říká na letošní suchou přípravu? „Trenéři to měli skvěle připravené, mě osobně se letos příprava hodně líbila,“ říká a dodává: „Nejtěžší byla asi ta poslední fáze, to už jsme šli vyloženě do rychlosti. Šlo o to dělat věci co nejrychleji, do toho jsme pracovali s celkem velkými váhami,“ popisuje.

Bruslaři k prvnímu týmovému tréninku na ledě vyjedou v pondělí 27. července. Těší se osmadvacetiletý obránce? „Začátek na ledě bude hrozně těžký, vždycky to tak je. Navíc hned pak po týdnu máme první zápas, takže trenéři asi hned od začátku nasadí slušné tempo. Bude to makačka, ale hlavně že už zas budeme na ledě,“ říká s úsměvem.

Podívejte se na celý rozhovor:

Další články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.