BK MLADA BOLESLAV
28. 8. 2017 | Tisková zpráva

Na hostování přichází Martin Procházka, vrací se Tomáš Urban

M l. B o l. – Třiadvacetiletý útočník z Plzně Martin Procházka bude v Mladé Boleslavi hostovat do konce této sezony. Naopak v Bruslařském klubu starý známý forvard Tomáš Urban dostal prozatím dvouměsíční smlouvu. „Snažíme se o zvýšení konkurence v mužstvu,“ říká na adresu těchto nových skutečností sportovní manažer Luděk Bukač.

Martin Procházka je odchovancem pražské Sparty, v níž si také v sezoně 2013/2014 odbyl svou premiéru v A týmu. V tomto ročníku a v několika následujících potom celkem pravidelně pendloval mezi Spartou a Litoměřicemi, k nimž se ještě na krátko přidali také Kladno a Liberec. Následoval přesun do Plzně, kde Procházka v sezoně 2016/2017 odehrál 20 utkání včetně play-off. Je také zkušeným mládežnickým reprezentantem, nastupoval ve všech kategoriích.

Sportovní manažer Bukač: „Jedná se o talentovaného mladého hráče, který bude se svým důrazem a bruslením zapadat do naší koncepce.“

Tomáše Urbana asi netřeba představovat, jeho profil najdete tady.

Další články

Aktuality

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.