BK MLADA BOLESLAV
28. 8. 2017 | Tisková zpráva

Na hostování přichází Martin Procházka, vrací se Tomáš Urban

M l. B o l. – Třiadvacetiletý útočník z Plzně Martin Procházka bude v Mladé Boleslavi hostovat do konce této sezony. Naopak v Bruslařském klubu starý známý forvard Tomáš Urban dostal prozatím dvouměsíční smlouvu. „Snažíme se o zvýšení konkurence v mužstvu,“ říká na adresu těchto nových skutečností sportovní manažer Luděk Bukač.

Martin Procházka je odchovancem pražské Sparty, v níž si také v sezoně 2013/2014 odbyl svou premiéru v A týmu. V tomto ročníku a v několika následujících potom celkem pravidelně pendloval mezi Spartou a Litoměřicemi, k nimž se ještě na krátko přidali také Kladno a Liberec. Následoval přesun do Plzně, kde Procházka v sezoně 2016/2017 odehrál 20 utkání včetně play-off. Je také zkušeným mládežnickým reprezentantem, nastupoval ve všech kategoriích.

Sportovní manažer Bukač: „Jedná se o talentovaného mladého hráče, který bude se svým důrazem a bruslením zapadat do naší koncepce.“

Tomáše Urbana asi netřeba představovat, jeho profil najdete tady.

Další články

Aktuality

11.08.2022

Stříteský u Bruslařů

Do probíhající přípravy BK Mladá Boleslav se zapojil obránce Matěj Stříteský. Ten je ze svého působení u Bruslařů v letech 2014 až 2017 stále kmenovým hráčem Středočechů a s klubem se dohodl na možnosti trénovat a připravovat se s týmem. S největší pravděpodobností jej uvidíte i v některých přípravných zápasech.

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!