BK MLADA BOLESLAV
22. 10. 2010 | Daniel Langer

Musíme zlepšit produktivitu, má jasno Lukáš Handlovský

M l. B o l. - Byl vyhlášen nejlepším hráčem svého týmu, přesto nemohl být v žádném případě spokojen. Lukáš Handlovský (na snímku) patřil v prohraném pátečním utkání s Kladnem jednoznačně k těm aktivnějším, ale ani jemu se nepodařilo překonat brankáře Faltera. Gól nepřidal ani žádný z jeho spoluhráčů, a tak poprvé v této sezóně odchází Bruslařský klub ze zápasu bez vstřelené branky. Není divu, že boleslavskému útočníkovi nebylo zrovna do řeči.

Lukáši, když vezmeme v úvahu los posledních kol, mělo vás papírově čekat nejlehčí utkání. Opak byl ale pravdou...

V současné lize není lehkých soupeřů. Je to vidět i na tabulce. Nějak bych tedy soupeře neškatulkoval na lehké a těžké.

Přesto, po dvou venkovních výhrách je prohra doma s Kladnem hodně bolestivá.

To určitě ano. Chtěli jsme vyhrát, už jenom kvůli divákům. Doufali jsme, že body ze Slavie a Pardubic potvrdíme.

V čem byli Kladenští lepší?

Dali dva góly. Začali jsme poměrně dobře, pak jsme ale zbytečně dvakrát inkasovali. Hlavně první gól byl vyloženě smolný. Pak už to bylo jen dobývání branky. Šance jsme si v průběhu utkání vytvořili, škoda že tam nic nespadlo, branka by nám hodně pomohla.

Vypadalo to, že inkasovaný gól vámi pořádně otřásl...

Máte pravdu. Na tom musíme ještě zapracovat, dostat první gól není nikdy dobré. Dnes to bylo vidět na Kladně, jak moc jim vstřelená branka pomohla.

Vy sám jste se ocitl v několika nadějných příležitostech...

Kladenští hráli před brankou hodně tvrdě, neustále byli v minimálně třech lidech kolem brankoviště. Nedali nám prostor. Když už jsme se do šance dostali, chybělo nám trochu štěstí.

Děkujeme za rozhovor!

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.