BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Museli jsme to zklidnit, říká hlavně o třetí třetině Matěj Stříteský

M l. B o l. – Úterní vítězství nad Litvínovem se nerodilo nikterak lehce, Mladá Boleslav ale těžila z velmi dobrých vstupů do jednotlivých třetin, kdy dokázala pokaždé skórovat. V úvodu té druhé dokonce donutila VERVU vystřídat brankáře. Zápas proti svému bývalému týmu zhodnotil reprezentační obránce Matěj Stříteský, jehož dojmy z tohoto utkání můžete zhlédnout a přečíst si níže.

Boleslavští se dokázali dostat do rychlého vedení, o které ale přišli, a tak se začínalo opět od začátku. Celkem padlo v zápase osm gólů. "Nečekali jsme, že těch branek bude tolik. Předzápasovým cílem bylo hrát se zajištěnou obranou a pokud možno s vychytanou nulou u brankáře," přiznal po zápase Stříteský.

Bruslaři dokázali vstřelit úřadujícímu mistrovi z Litvínova nelichotivého "bůra" a poté už se soustředili zejména na obranu, což jim vyšlo na jedničku: "Cílem bylo zklidnit naši hru, nelítat nahoru dolů za soupeřem. Šlo o to hlídat si soupeřovu hru a těžit spíše z brejků," dodal ex-litvínovský obránce.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.