BK MLADA BOLESLAV
19. 4. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Mladší dorostenci vyhráli mezinárodní jarní turnaj v Mělníce

M ě l n í k – O uplynulém víkendu se mnozí hráči dosavadního mladšího dorostu představili na turnaji Czech Spring Hockey cup 2018, který se odehrál v blízkém Mělníce. Bruslaři obstáli v mezinárodní konkurenci týmů z Finska, Švédska, Dánska či Švýcarska a zvítězili.

Los přisoudil hráčům BK do základní skupiny týmy Herning IK - DK, EPS Espoo - FIN a IK Oskarshamn - SWE. Dalšími účastníky turnaje byli Espoo Blues - FIN, HC Tramelan - SUI, Viggbyholms IK - SWE, HC Junior Mělník - CZE.

Utkání se hrála v pátek a sobotu s výsledky:

Herning IK - BK Mladá Boleslav 0:15

BK Mladá Boleslav - IK Oskarshamn 2:4

BK Mladá Boleslav - EPS Espoo 4:2

Dvě výhry a jedna prohra přinesly boleslavskému týmu pod vedením trenérů Radka Nováka a Jaroslava Čížka 2. místo v základní skupině, již vyhrál Viggbyholms IK s pozoruhodným skóre 20:0.

Sobotní semifinále proti Viggbyholms IK však Středočeši zvládli a po vítězství 3:1 se dostali do finále. I v něm se Bruslařům dařilo. Výsledkem 5:2 porazili IK Oskarshamn 5:2 a zaslouženě se radovali ze zisku vítězného poháru.

Celkové pořadí turnaje:

1. BK Mlada Boleslav

2. IK Oskarshamn

3. Viggbyholms IK

4. HC Tramelan

5. EPS Espoo

6. Espoo Blues

7. Herning IK

8. HC Junior Mělník

Turnaje se zúčastnili tito hráči ročníku narození 2003:

Hradiský Radim, Železný Stanislav - Karel Křepelka, Sommer Albert, Kredba Jan, Němeček Michal - Müller Martin, Haas Oskar, Sluka Daniel, Plíšek Jindřich, Ďuráč Dominik, Peca Jakub, Horák Tomáš, Krédl David

Další články

Aktuality

12.11.2018

Výjezdy na zápasy

Boleslavská smečka pořádá výjezdy na obě nadcházející venkovní utkání Bruslařů. Nejprve je to ve středu 14. listopadu výjezd na Spartu, v 16:30 odjíždí od městského fotbalového stadionu autobus. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Hlaste se ZDE. Druhým výjezdem je výjezd na zápas v Pardubicích a to v neděli 18. listopadu. Odjezd autobusu od městského fotbalového stadionu je v 15 hodin. Cena činí 250 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Hlaste se TADY.

12.11.2018

Eminger do Ústí

Obránce Vladimír Eminger v rámci své rekonvalescence a rozehrávání se po vleklém zranění nastoupí v pondělí 12. listopadu na ledě Jihlavy v dresu Ústí nad Labem.

04.11.2018

Hyka si připsal bod

Tomáš Hyka si v týmu Vegas Golden Knights připsal svůj letošní první kanadský bod. V utkání ze soboty na neděli asistoval u první branky svého týmu v duelu proti Carolině. Vegas nakonec vyhráli 3:0. Pro Hyku to bylo letošní deváté utkání v NHL.

02.11.2018

Kubica v týmu

Z důvodu velké marodky se k týmu Bruslařů připojila boleslavská letitá stálice, útočník Zdeněk Kubica. S týmem Mladé Boleslavi vyrazil do Vítkovic.

02.11.2018

Předprodej zrušen

Páteční předprodej vstupenek na vedení klubu je ze zdravotních důvodů zrušen. Děkujeme za pochopení. Vstupenky můžete kupovat online nebo poté v neděli před samotným utkáním.

29.10.2018

Předehrávka zápasu

Utkání 42. kola mezi Vítkovicemi a Mladou Boleslaví se z únorového termínu posouvá už na úterý 4. prosince. V Ostravě padne úvodní buly v 17 hodin.