BK MLADA BOLESLAV
19. 4. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Mladší dorostenci vyhráli mezinárodní jarní turnaj v Mělníce

M ě l n í k – O uplynulém víkendu se mnozí hráči dosavadního mladšího dorostu představili na turnaji Czech Spring Hockey cup 2018, který se odehrál v blízkém Mělníce. Bruslaři obstáli v mezinárodní konkurenci týmů z Finska, Švédska, Dánska či Švýcarska a zvítězili.

Los přisoudil hráčům BK do základní skupiny týmy Herning IK - DK, EPS Espoo - FIN a IK Oskarshamn - SWE. Dalšími účastníky turnaje byli Espoo Blues - FIN, HC Tramelan - SUI, Viggbyholms IK - SWE, HC Junior Mělník - CZE.

Utkání se hrála v pátek a sobotu s výsledky:

Herning IK - BK Mladá Boleslav 0:15

BK Mladá Boleslav - IK Oskarshamn 2:4

BK Mladá Boleslav - EPS Espoo 4:2

Dvě výhry a jedna prohra přinesly boleslavskému týmu pod vedením trenérů Radka Nováka a Jaroslava Čížka 2. místo v základní skupině, již vyhrál Viggbyholms IK s pozoruhodným skóre 20:0.

Sobotní semifinále proti Viggbyholms IK však Středočeši zvládli a po vítězství 3:1 se dostali do finále. I v něm se Bruslařům dařilo. Výsledkem 5:2 porazili IK Oskarshamn 5:2 a zaslouženě se radovali ze zisku vítězného poháru.

Celkové pořadí turnaje:

1. BK Mlada Boleslav

2. IK Oskarshamn

3. Viggbyholms IK

4. HC Tramelan

5. EPS Espoo

6. Espoo Blues

7. Herning IK

8. HC Junior Mělník

Turnaje se zúčastnili tito hráči ročníku narození 2003:

Hradiský Radim, Železný Stanislav - Karel Křepelka, Sommer Albert, Kredba Jan, Němeček Michal - Müller Martin, Haas Oskar, Sluka Daniel, Plíšek Jindřich, Ďuráč Dominik, Peca Jakub, Horák Tomáš, Krédl David

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.