BK MLADA BOLESLAV
19. 4. 2018 | Vojtěch Drbohlav

Mladší dorostenci vyhráli mezinárodní jarní turnaj v Mělníce

M ě l n í k – O uplynulém víkendu se mnozí hráči dosavadního mladšího dorostu představili na turnaji Czech Spring Hockey cup 2018, který se odehrál v blízkém Mělníce. Bruslaři obstáli v mezinárodní konkurenci týmů z Finska, Švédska, Dánska či Švýcarska a zvítězili.

Los přisoudil hráčům BK do základní skupiny týmy Herning IK - DK, EPS Espoo - FIN a IK Oskarshamn - SWE. Dalšími účastníky turnaje byli Espoo Blues - FIN, HC Tramelan - SUI, Viggbyholms IK - SWE, HC Junior Mělník - CZE.

Utkání se hrála v pátek a sobotu s výsledky:

Herning IK - BK Mladá Boleslav 0:15

BK Mladá Boleslav - IK Oskarshamn 2:4

BK Mladá Boleslav - EPS Espoo 4:2

Dvě výhry a jedna prohra přinesly boleslavskému týmu pod vedením trenérů Radka Nováka a Jaroslava Čížka 2. místo v základní skupině, již vyhrál Viggbyholms IK s pozoruhodným skóre 20:0.

Sobotní semifinále proti Viggbyholms IK však Středočeši zvládli a po vítězství 3:1 se dostali do finále. I v něm se Bruslařům dařilo. Výsledkem 5:2 porazili IK Oskarshamn 5:2 a zaslouženě se radovali ze zisku vítězného poháru.

Celkové pořadí turnaje:

1. BK Mlada Boleslav

2. IK Oskarshamn

3. Viggbyholms IK

4. HC Tramelan

5. EPS Espoo

6. Espoo Blues

7. Herning IK

8. HC Junior Mělník

Turnaje se zúčastnili tito hráči ročníku narození 2003:

Hradiský Radim, Železný Stanislav - Karel Křepelka, Sommer Albert, Kredba Jan, Němeček Michal - Müller Martin, Haas Oskar, Sluka Daniel, Plíšek Jindřich, Ďuráč Dominik, Peca Jakub, Horák Tomáš, Krédl David

Další články

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady