BK MLADA BOLESLAV
23. 6. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Mládežníky čeká pestrá příprava. Zahrají si na turnajích, otestují je i zahraniční soupeři
M l. B o l. – Boleslavské mládežnické týmy čeká letní porce přípravných zápasů. Do nich vstoupí na konci července, případně začátkem srpna. Všechny tři nejvyšší mládežnické kategorie si rovněž zahrají na turnajích, které budou mít také mezinárodní obsazení.

Junioři by měli odehrát celkem šest přípravných zápasů, v rámci nich se střetnou třeba s Litvínovem, Hradcem Králové, Berlínem, Drážďany nebo Pardubicemi. V pátek 16. srpna a v nadcházejících víkendových dnech čeká Bruslařský klub také turnaj v Karlových Varech. Kompletní rozpis přípravných zápasů juniorů naleznete zde.

Dorostence čeká šest přípravných utkání. Svěřenci trenéra Hakena se v rámci nich utkají například s Drážďany, Hradcem Králové, Libercem, Litvínovem, Spartou či Slavií. V sobotu a v neděli 24. a 25. dubna se pak Bruslaři představí na mezinárodně obsazeném turnaji v Pardubicích.. V rámci něj je v základní části turnaje čekají duely s Hradcem Králové, běloruským Minskem a Havířovem. Kompletní rozpis zápasů čtěte zde.

Nově vzniklá 9. třída má v plánu pět přátelských utkání. Střetnout se mají s Ústím nad Labem, Spartou, Hvězdou Praha nebo Kladnem. I hráče 9. třídy čeká kvalitně obsazený turnaj. V Litvínově se utkají s domácí Vervou, dále se Spartou, Kometou Brno či Vítkovicemi. Jedná se tak prakticky o stejné soupeře, s jakými se loňská úspěšná 8. třída potkala na mistrovství ČR v Ostravě. Turnaj se uskuteční ve stejném termínu jako ten dorostenecký v Pardubicích. Celý rozpis přípravných zápasů juniorů naleznete zde.

Další články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 16:45 | Jun.
HC České Budějovice
BK Mladá Boleslav