BK MLADA BOLESLAV
23. 6. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Mládežníky čeká pestrá příprava. Zahrají si na turnajích, otestují je i zahraniční soupeři
M l. B o l. – Boleslavské mládežnické týmy čeká letní porce přípravných zápasů. Do nich vstoupí na konci července, případně začátkem srpna. Všechny tři nejvyšší mládežnické kategorie si rovněž zahrají na turnajích, které budou mít také mezinárodní obsazení.

Junioři by měli odehrát celkem šest přípravných zápasů, v rámci nich se střetnou třeba s Litvínovem, Hradcem Králové, Berlínem, Drážďany nebo Pardubicemi. V pátek 16. srpna a v nadcházejících víkendových dnech čeká Bruslařský klub také turnaj v Karlových Varech. Kompletní rozpis přípravných zápasů juniorů naleznete zde.

Dorostence čeká šest přípravných utkání. Svěřenci trenéra Hakena se v rámci nich utkají například s Drážďany, Hradcem Králové, Libercem, Litvínovem, Spartou či Slavií. V sobotu a v neděli 24. a 25. dubna se pak Bruslaři představí na mezinárodně obsazeném turnaji v Pardubicích.. V rámci něj je v základní části turnaje čekají duely s Hradcem Králové, běloruským Minskem a Havířovem. Kompletní rozpis zápasů čtěte zde.

Nově vzniklá 9. třída má v plánu pět přátelských utkání. Střetnout se mají s Ústím nad Labem, Spartou, Hvězdou Praha nebo Kladnem. I hráče 9. třídy čeká kvalitně obsazený turnaj. V Litvínově se utkají s domácí Vervou, dále se Spartou, Kometou Brno či Vítkovicemi. Jedná se tak prakticky o stejné soupeře, s jakými se loňská úspěšná 8. třída potkala na mistrovství ČR v Ostravě. Turnaj se uskuteční ve stejném termínu jako ten dorostenecký v Pardubicích. Celý rozpis přípravných zápasů juniorů naleznete zde.

Další články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.