BK MLADA BOLESLAV
23. 6. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Mládežníky čeká pestrá příprava. Zahrají si na turnajích, otestují je i zahraniční soupeři
M l. B o l. – Boleslavské mládežnické týmy čeká letní porce přípravných zápasů. Do nich vstoupí na konci července, případně začátkem srpna. Všechny tři nejvyšší mládežnické kategorie si rovněž zahrají na turnajích, které budou mít také mezinárodní obsazení.

Junioři by měli odehrát celkem šest přípravných zápasů, v rámci nich se střetnou třeba s Litvínovem, Hradcem Králové, Berlínem, Drážďany nebo Pardubicemi. V pátek 16. srpna a v nadcházejících víkendových dnech čeká Bruslařský klub také turnaj v Karlových Varech. Kompletní rozpis přípravných zápasů juniorů naleznete zde.

Dorostence čeká šest přípravných utkání. Svěřenci trenéra Hakena se v rámci nich utkají například s Drážďany, Hradcem Králové, Libercem, Litvínovem, Spartou či Slavií. V sobotu a v neděli 24. a 25. dubna se pak Bruslaři představí na mezinárodně obsazeném turnaji v Pardubicích.. V rámci něj je v základní části turnaje čekají duely s Hradcem Králové, běloruským Minskem a Havířovem. Kompletní rozpis zápasů čtěte zde.

Nově vzniklá 9. třída má v plánu pět přátelských utkání. Střetnout se mají s Ústím nad Labem, Spartou, Hvězdou Praha nebo Kladnem. I hráče 9. třídy čeká kvalitně obsazený turnaj. V Litvínově se utkají s domácí Vervou, dále se Spartou, Kometou Brno či Vítkovicemi. Jedná se tak prakticky o stejné soupeře, s jakými se loňská úspěšná 8. třída potkala na mistrovství ČR v Ostravě. Turnaj se uskuteční ve stejném termínu jako ten dorostenecký v Pardubicích. Celý rozpis přípravných zápasů juniorů naleznete zde.

Další články

Aktuality

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.

10.07.2019

Mazancová reprezentuje

Boleslavská hokejistka Tereza Mazancová se od 6. července účastní v rámci World Roller Games ženského mistrovství světa v inline hokeji. V národním dresu odehrála všechny čtyři utkání základní skupiny, v nichž naše holky dominovaly. Vyrovnávací gól Mazancové v zápase s Finkami znamenal obrat v boji o první místo skupiny B. Ve čtvrtfinále se Češkám postaví reprezentantky Japonska. Výsledky můžete sledovat zde.

25.06.2019

Rozpis ledu mládeže

V sekci Mládež → Informace pro rodiče nově najdete rozpis obsazení obou ledových ploch platný pro sezonu 2019/2020 platný od září 2019.

24.06.2019

Bernad a Flynn mistry

Boleslavský obránce David Bernad a útočník Oscar Flynn se v neděli 23. června stali mistry české extraligy v inline hokeji v dresu IHC Prague Rats.

20.06.2019

FANSHOP uzavřen

E-shop FANSHOPU BK Mladá Boleslav bude od 28. června do 14. července mimo provoz z důvodu dovolené. Objednávky zadané v tomto období budou vyřizovány od 15. července. Kamenná prodejna bude uzavřena od 12. července do 26. července, opět z důvodu dovolené. Znovu se bude otevírat v pondělí 29. července a bude platit klasická otevírací doba PO – PÁ od 10:00 do 17:00

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.