BK MLADA BOLESLAV
6. 9. 2008 | Michal Miškovský

Mladá Boleslav získala Romana Pšurného

M l. B o l. - Očekávaná posila je tu! Na páteční tiskové konferenci sliboval sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel minimálně ještě jednoho nového hráče a v sobotu v odpoledních hodinách se tak skutečně stalo. Nováčka O2 extraligy posílil útočník Roman Pšurný ze Zlína. V Bruslařském klubu bude hostovat do 30. dubna 2009. Klubový web o tom informoval právě sportovní ředitel klubu Jaromír Šindel.

"Jde o hráče, o němž víme, co od něho máme očekávat. Trénoval jsem ho tři roky v juniorech. Věříme, že naplní daná očekávání," řekl sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.

Profil Romana Pšurného

Zlínský odchovanec si zahrál v rodném klubu dorosteneckou i junirskou extraligu a ke 108 zápasům nastoupil i ve zlínském "A" týmu. Další extraligové starty už ovšem bude sbírat v dresu BK Mladá Boleslav.

Další články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav