BK MLADA BOLESLAV
7. 9. 2021 | Vojtěch Drbohlav

Míříme výš než minulý rok, říká k nadcházející sezóně David Šťastný

M l. B o l. – Útočník David Šťastný za sebou má velmi povedenou loňskou sezónu, kdy se mu dokonce podařilo překonat dosavadní klubový rekord v kanadském bodování hráčů. Bruslaři nyní vstupují do nové, náročné sezóny. Jak útočník, který ve městě automobilů působí už čtyři roky, říká, sám na sebe klade vysoké nároky a chce, aby se jemu i celému týmu v nadcházejícím ročníku dařilo ještě lépe.

"Z řad fanoušků budou očekávání vyšší, ale i my sami cítíme, že bychom se chtěli posunout zase dál. Jak se říká, každou sezónu by se ten tým měl o kousek zlepšovat. Jak hráči, tak celý tým. Míříme tedy výš než minulý rok. A tam už toho není moc na výběr," řekl s úsměvem útočník David Šťastný.

Očekávání a pozornost budou v nadcházející sezóně upírány právě na Davida Šťastného, který v minulé sezóně podával velmi kvalitní výkony a dokonce vytvořil rekord v kanadském bodování klubu (26+26 v základní části a 3+5 v play off), kdy počtem svých bodů překonal dřívější výkon Pavla Skalického. "Věřím si. Samozřejmě na mě budou různá očekávání, ale já sám se taky dostávám pod tlak, mám to rád. Sám na sebe kladu velké nároky, pokusím se k loňsku co nejvíc přiblížit a když to půjde, tak i překonat," uvedl osmadvacetiletý forward v hotelu Sand Martin v Michalovicích, kde Bruslařský klub pořádal tradiční tiskovou konferenci před startem Tipsport extraligy.

Příprava podle něj proběhla podobně jako loni, Šťastnému vyhovovala. "Navíc jsme hráli se soupeři ze zahraničí, Ligu mistrů. Soupeři hráli přesně, jak to chceme i my. Vše v rychlosti, bruslili... I když ta tabulka vypadá z naší strany hrozivě, tak ty zápasy byly vyrovnané, bohužel se nám to ale nepodařilo ani jednou překlopit do vítězství," mrzelo Davida Šťastného. Je ale rád, že se Bruslaři přesvědčili, že i s kvalitními týmy ze severní Evropy mohou hrát.

Kompletní videorozhovor s Davidem Šťastným můžete zhlédnout prostřednictvím YouTube:

Další články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 16:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav