BK MLADA BOLESLAV
12. 8. 2015 | Jitka Čechová

Minule získala Boleslav pomyslný bod. Jak to dopadne tentokrát?

M l. B o l. – Nejprve to byly Pardubice, nyní Bruslaři „tráví“ týden s Libercem. Podruhé během pár dní na něj narazí ve čtvrtek 13. srpna, tentokrát ovšem v domácím prostředí své ŠKOENERGO Arény. Oč jinačí to bude střetnutí, začneme zjišťovat v 17:30. Přijďte Bruslaře povzbudit a – alespoň trochu – zchladit aktuální horké dny.

Hokejisté BK Mladá Boleslav za sebou mají už čtvero přípravných zápasů, jejichž bilance zatím maličko pokulhává. Dvě prohry s Pardubicemi (jedna na samostatné nájezdy), výhra nad německým Wolfsburgem a prohra (byť opět na nájezdy) s Libercem. „Ne že bychom výsledkům nepřikládali vůbec žádný význam, ale přeci je to pořád jen příprava. A ve své podstatě stále ve svém začátku,“ hlásí trenéři Bruslařského klubu.

Právě tým z Podještědí je napodruhé soupeřem mladoboleslavského A týmu. V úterý na něj přitom Středočeši nestačili v rámci individuálních dovedností zvaných samostatné nájezdy. V duelu šli přitom nejprve zásluhou Jarůška do vedení, jenže pak Liberec dokázal otočit. Rozhodující byla třetí třetina, v níž se svěřenci trenérů Výborného s Jelínkem vzepjali a vyrovnali. V penaltách pak ovšem znovu padli.

Sestava z minulého zápasu

Bílí Tygři Liberec: Lašák – Ševc, Plutnar, Vitásek, Šimek, Derner, Výtisk (C), Ulrych – Birner, Vampola, Řepík – Radivojevič, Bulíř, Bakoš – Krenželok, Jelínek, Valský – Vlach, Lakatoš, Stránský

BK Mladá Boleslav: Rittich – Stříteský,Ovčačík, Robar, Voráček, Trončinský, Kučný, Trška – Bárta, Lenc, Pabiška (C) – Hyka, Hruška, Klimenta – Jarůšek, Urban, Pacovský – Ďurač, Kubica, Rys

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.