BK MLADA BOLESLAV
19. 11. 2011 | Jitka Čechová

Milionová střela a Tipsport Team míří podruhé do Mladé Boleslavi

M l. B o l. - Přijďte na nedělní zápas s Vítkovicemi se vsazeným tiketem loterie Tipšestka a můžete odejít jako milionáři. Během přestávek bude totiž probíhat soutěž Milionová střela. Navíc nebudou chybět ani sympatické dívky z Tipsport Teamu. Bavte se na hokeji!

Zkuste své štěstí v Milionové střele! Stačí s sebou v neděli 20. listopadu na duel přinést vsazený tiket Tipšestky a počkat na přestávky. Vsaďte si před zápasem v pobočkách Tipsportu.

Během první přestávky se rozhodne o šesti soutěžících, kteří se v druhé pauze utkají při souboji na ledě o to, kdo bude tím šťastlivcem, jenž nakonec vystřelí na branku. Ve finále Milionové střely jde totiž do tuhého. Právo postavit se na červenou čáru a střílet na branku má jen jeden soutěžící. Jeho úkolem je z poloviny trefit hokejkou puk tak, aby prošel dírou v brance. V případě, že se puk dostane za brankovou čáru, jedem milion korun zná svého majitele. Neváhejte, a zkuste i vy své štěstí v Milionové střele!

Do Mladé Boleslavi míří i Tipsport Team ve složení Tána, Natálka a Gábina. Slečny ve výrazných modrooranžových outfitech budou doprovázet výherce Tiphokejové5 a o jejich pohodlí se budou starat i v Tipsport Lounge. Úspěšní sázkaři mají z VIP míst lední plochu jako na dlani, navíc je čeká i prohlídka zázemí stadionu.

Související články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!