BK MLADA BOLESLAV
1. 2. 2015 | Štěpán Tomš

Milan Mikulík o svých zaváháních: Jsem rád, že jsem to týmu vrátil

This text will be replaced

Milan Mikulík o svých zaváháních: Jsem rád, že jsem to týmu vrátil

M l. B o l. – Nachomýtl se k vedoucímu gólu Plzně na 1:2, ale pak si Milan Mikulík koupil odpustek tím nejlepším možným způsobem. Ve třetí třetině zmrazil hosty dvěma krásnými trefami a navýšil vedení Mladé Boleslavi na 5:3. A stal se hráčem utkání, které Středočeši nakonec ovládli 6:3.

Bruslaři si při současném zaváhání svých konkurentů v tabulce mohli hodně přilepšit, což se také povedlo. Náskok na jedenáctý Liberec vzrostl na šest bodů. "Trenéři o tom mluví, protože týmy dělí jen pár bodů. Chystáme se na to každý zápas," říká Mikulík.

Boleslav v utkání vedla, ale hosté dokázali vývoj zvrátit, a právě na druhém gólu soupeře měl svůj podíl i Mikulík. Jenže dvěma brankami ve třetí třetině na to dal zapomenout. "Už v Litvínově jsem se připletl ke gólu a teď znovu. Jsem moc rád, že jsem to týmu mohl vrátit tím, že jsem se sám dvakrát trefil."

V domácích fanoušcích se několikrát vařila krev. Zvláště při vyrovnání Západočechů na 1:1 a také při podivném vyloučení Holuba. "Rozhodčí řekli, že soupeře natlačil náš obránce na gólmana, tak branka platila. A faul na Hollwega vzal Ovča (Ctirad Ovčačík) na sebe v rámci fair-play," přibližuje dění na ledě spokojený Mikulík.

Aby také spokojený nebyl. Boleslavští navázali na své dobré výkony a po prohře v Litvínově znovu brali tři body. Z posledních šesti zápasů jich ukořistili rovnou patnáct!

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA
×
Dnes v 15:45 | Jun.
EC Red Bull Salzburg
BK Mladá Boleslav