BK MLADA BOLESLAV
4. 10. 2012 | Jitka Čechová

Michal Valent bude hostovat v Nitře

M l. B o l. - Ještě před začátkem letošní sezony trenér František Výborný naznačoval, že se s jedním z trojice boleslavských brankářů bude muset klub na chvíli rozloučit. Avizované se stává skutečností, Mladou Boleslav opouští do konce roku 2012 gólman Michal Valent (na snímku). Bude hostovat ve slovenské Nitře.

"Od přesunu Michala do Nitry očekáváme hlavně to, že bude chytat. Chytat na úrovni, díky čemuž zůstane v zápasové zátěži a bude nám k dispozici později v sezoně," okomentoval situaci sportovní manažer Bruslařského klubu Karel Hornický, čímž dal najevo, že od ledna s Valentem Boleslav opět počítá.

Přestože Michal Valent působí od juniorských let v České republice, dá se říct, že se slovenský brankář vrací na pár měsíců domů. Podle oficiálního webu extraligové Nitry (která je momentálně na druhém místě v tabulce) by měl Valent zvýšit konkurenci v týmu, připojí se k brankářům Štefanu Žigárdymu a Juraji Hollému.

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav