BK MLADA BOLESLAV
22. 11. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Měli jsme hroznou první třetinu, přiznal po prohře s Vítkovicemi Ondřej Najman

M l. B o l. – Mladé Boleslavi se v neděli večer na domácím ledě nepodařila zejména první polovina zápasu proti Vítkovicím. Ačkoliv se Bruslaři v závěru zápasu ještě snažili s výsledkem něco udělat a dostali se na dostřel jednoho gólu k vyrovnání, na remízu samotnou již nedosáhli. Útočník Ondřej Najman, který v utkání zaznamenal několik šancí, viděl příčinu neúspěchu právě v nepovedeném startu zápasu.

"Měli jsme hroznou první třetinu, nestíhali jsme, Vítkovice byly všude rychleji než my a tam nás to zlomilo. Už jsme to nedokázali vyrovnat," litoval po nepovedeného startu Ondřej Najman. "První třetinu jsme hodně zaspali. Nestíhali jsme, neplnili to, co jsme si řekli před zápasem a nebylo tam žádné nasazení," dodal útočník.

"Od půlky druhé třetiny jsme to zvedli, zlepšili jsme hodně pohyb a měli jsme hnedka víc šancí, víc střel. Ale oni už si to pak hlídali tak, že postavili autobus do středního pásma. Těžko jsme se přes ně dostávali. Ale my prostě musíme hrát 60 minut a ne jen půlku zápasu," zmiňuje determinanty neúspěchu dvaadvacetiletý útočník, který působí ve službách Bruslařského klubu již přes čtyři roky.

Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím přiloženého videa:

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

×
Dnes v 16:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice