BK MLADA BOLESLAV
22. 11. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Měli jsme hroznou první třetinu, přiznal po prohře s Vítkovicemi Ondřej Najman

M l. B o l. – Mladé Boleslavi se v neděli večer na domácím ledě nepodařila zejména první polovina zápasu proti Vítkovicím. Ačkoliv se Bruslaři v závěru zápasu ještě snažili s výsledkem něco udělat a dostali se na dostřel jednoho gólu k vyrovnání, na remízu samotnou již nedosáhli. Útočník Ondřej Najman, který v utkání zaznamenal několik šancí, viděl příčinu neúspěchu právě v nepovedeném startu zápasu.

"Měli jsme hroznou první třetinu, nestíhali jsme, Vítkovice byly všude rychleji než my a tam nás to zlomilo. Už jsme to nedokázali vyrovnat," litoval po nepovedeného startu Ondřej Najman. "První třetinu jsme hodně zaspali. Nestíhali jsme, neplnili to, co jsme si řekli před zápasem a nebylo tam žádné nasazení," dodal útočník.

"Od půlky druhé třetiny jsme to zvedli, zlepšili jsme hodně pohyb a měli jsme hnedka víc šancí, víc střel. Ale oni už si to pak hlídali tak, že postavili autobus do středního pásma. Těžko jsme se přes ně dostávali. Ale my prostě musíme hrát 60 minut a ne jen půlku zápasu," zmiňuje determinanty neúspěchu dvaadvacetiletý útočník, který působí ve službách Bruslařského klubu již přes čtyři roky.

Kompletní rozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím přiloženého videa:

Související články

Aktuality

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).