BK MLADA BOLESLAV
5. 4. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Matěj Stříteský: Zahrát si semifinále je skvělý pocit

M l. B o l. – Ani napočtvrté to nevyšlo. Boleslavští byli po Chomutovu dalším týmem, který nedokázal proti suverénnímu Liberci v play-off uhrát ani jeden zápas. Ačkoliv se Bruslaři dostali v posledním utkání sezóny do vedení, Bílí Tyři dokázali otočit vývoj utkání. Ve třetí třetině se sice Středočeši nadechovali k tlaku, o ten je však připravil pětiminutový trest. Za historickým úspěchem Bruslařského klubu i za posledním duelem série se ohlíží Matěj Stříteský.

"Celkově jsme tu sérii neodehráli až tak špatně, pokud nepočítám první domácí zápas. Za ten bychom se chtěli zpětně fanouškům omluvit, protože to se nám opravdu nepovedlo, hodnotil obránce Stříteský.

Boleslavští hokejisté se ve čtvrtém utkání sice dostali do vedení, jenže ve druhé třetině dokázal Liberec otočit průběh utkání. Zlomovým okamžikem mohl být možná gól, který vstřelili Bílí Tygři těsně před koncem druhé třetiny. "Takové góly vždycky hodně zamrzí. Je škoda, že jsme s nimi nedokázali hrát za vyrovnaného stavu, protože to vždy tým trochu srazí," ví pětadvacetiletý reprezentační bek, pro kterého dost možná sezóna ještě úplně neskončila.

"Vypadnutí po čtyřech zápasech nás hodně mrzí, na druhou stranu jsme ale nemohli čekat, že přejedeme Liberec 4:0 my. Chtěli jsme soupeře potrápit víc, ale bohužel jsme to nedokázali," mrzelo Matěje Stříteského, střelce druhé branky Mladé Boleslavi v zápase a zároveň poslední v sezóně 2015/2016.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.