BK MLADA BOLESLAV
5. 4. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Matěj Stříteský: Zahrát si semifinále je skvělý pocit

M l. B o l. – Ani napočtvrté to nevyšlo. Boleslavští byli po Chomutovu dalším týmem, který nedokázal proti suverénnímu Liberci v play-off uhrát ani jeden zápas. Ačkoliv se Bruslaři dostali v posledním utkání sezóny do vedení, Bílí Tyři dokázali otočit vývoj utkání. Ve třetí třetině se sice Středočeši nadechovali k tlaku, o ten je však připravil pětiminutový trest. Za historickým úspěchem Bruslařského klubu i za posledním duelem série se ohlíží Matěj Stříteský.

"Celkově jsme tu sérii neodehráli až tak špatně, pokud nepočítám první domácí zápas. Za ten bychom se chtěli zpětně fanouškům omluvit, protože to se nám opravdu nepovedlo, hodnotil obránce Stříteský.

Boleslavští hokejisté se ve čtvrtém utkání sice dostali do vedení, jenže ve druhé třetině dokázal Liberec otočit průběh utkání. Zlomovým okamžikem mohl být možná gól, který vstřelili Bílí Tygři těsně před koncem druhé třetiny. "Takové góly vždycky hodně zamrzí. Je škoda, že jsme s nimi nedokázali hrát za vyrovnaného stavu, protože to vždy tým trochu srazí," ví pětadvacetiletý reprezentační bek, pro kterého dost možná sezóna ještě úplně neskončila.

"Vypadnutí po čtyřech zápasech nás hodně mrzí, na druhou stranu jsme ale nemohli čekat, že přejedeme Liberec 4:0 my. Chtěli jsme soupeře potrápit víc, ale bohužel jsme to nedokázali," mrzelo Matěje Stříteského, střelce druhé branky Mladé Boleslavi v zápase a zároveň poslední v sezóně 2015/2016.

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.