BK MLADA BOLESLAV
17. 6. 2015 | Jitka Čechová

Martin Růžička navštívil Klub vozíčkářů v Trutnově

M l. B o l. – Mimo sezonu, kdy mají hokejisté program odlišného rázu, a kdy je tudíž čas vyjet i někam dál, zamířil boleslavský brankář Martin Růžička do Klubu vozíčkářů v Trutnově. Jeho návštěva byla dárkem pro tamějšího předsedu, vozíčkáře Radka Pokorného, který slavil čtyřicátiny.

V Klubu vozíčkářů už je to tradice – významným jubilantům se vždy zve nějaký zajímavý host, který odpovídá jejich zájmům. V případě pana Pokorného jde tady jasně o hokej.

"Není to moje první akce tohohle rázu, beru to tak, že to patří k tomu, co dělám. A pokud někomu moje návštěva nějak pomůže, beru to jako velkou poklonu a závazek," říká ke své návštěvě boleslavský gólman, který vzal celou záležitost velmi zodpovědně a namísto dorazil připraven zodpovídat dotazy i s drobnými dárky pro všechny přítomné. Na druhou stranu i sám pár zvídavých otázek položil.

Samotnému oslavenci udělala návštěva obrovskou radost. "Je to hrozně fajn překvapení, mám opravdu radost," nechal se s úsměvem slyšet.

Na fotografie, která nám dodal přímo Klub vozíčkářů Trutnov, se můžete podívat ZDE.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.