BK MLADA BOLESLAV
20. 4. 2015 | Jitka Čechová

Martin Růžička bude za Bruslaře chytat i v následující sezoně!

M l. B o l. – Mnohými jistě netrpělivě očekáváná zpráva je tady, s Martinem Růžičkou i Pardubicemi se podařilo dojednat prodloužení smlouvy, a tak bude sedmadvacetiletý brankář i v ročníku 2015/2016 oblékat dres BK Mladá Boleslav! „Martin byl jednou z našich nejvyšších priorit, o to, aby tu nadále působil, jsme hodně stáli,“ potvrzuje sportovní manažer Bruslařů Jaromír Látal. „Jsme opravdu velmi rádi, že to vyšlo.“

Martin Růžička: Díky fanouškům jsem měl pocit, že jsem vlastně nikdy neodešel

Martine, jak hodnotíte uplynulou sezonu?

Pořád je mi to celkem líto. Myslím, že jsme měli na to Třinec víc potrápit, možná dokonce porazit. Není to tak dokonalý tým, jak to možná na první pohled vypadá. Na druhou stranu čtvrtfinále je pro Boleslav určitě úspěch a dobrý odrazový můstek do budoucna.

Co nějaký osobní pohled na uplynulé měsíce?

Se mnou osobně to bylo takové jako na houpačce. Začínal jsem vlastně nikde a s ničím. Díky šanci, kterou jsem dostal v Boleslavi, se ale zpětně nedívám negativně. Nakonec to bylo dobré, prakticky ze dna jsme došli relativně daleko a všechno bylo ve finále super.

Jaké myšlenky vás napadaly po sezoně? Chtěl jste zůstat v Mladé Boleslavi?

Jak si asi fanoušci domyslí, situace kolem mě není úplně nejjednodušší. Ale ano, v Boleslavi jsem zůstat chtěl a jsem rád, že to vyšlo.

Fanoušci tady vás mají hodně rádi…

Jsou skvělí! Já tady na to strašně rád vzpomínal už z toho svého předchozího působení a teď jsem měl dojem, jako kdybych vlastně nikdy neodešel. Domácí zápasy byly vždycky hlavně o nich, neskutečně nás táhli.

Děkujeme za rozhovor.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.