BK MLADA BOLESLAV
21. 11. 2017 | Jitka Čechová

Martin Procházka: Byli jsme sami se sebou až moc rychle spokojení

M l. B o l. – Hokejisté Mladé Boleslavi připravili soupeři z Olomouce ledovou sprchu na úvod – ve druhé minutě utkání se trefili Knotek s Urbanem a Mora tak rychlostí blesku prohrávala už 0:2. Jenže Bruslaři vedení ztratili. A podruhé když Olomoučtí odpovídali na třetí gól Martina Procházky. „Takhle trestuhodně doma dvakrát ztratit vedení... To je samozřejmě hrozně špatně,“ prohlásil – jak sám sebe nazval – sváteční střelec Procházka.

„Cítili jsme uspokojení a trošku polevili. Taky to podle toho vypadalo,“ litoval po zápase třiadvacetiletý útočník. „Dvakrát nechat soupeře dotáhnout – to si nemůžeme dovolit. Zvlášť když potřebujeme každičký bod jako sůl,“ vysvětloval. Podle něj byla Olomouc velmi urputná, bojovná a ve své podstatě dělala všechno strašně jednoduše. „Trochu jsme se s tím prali,“ přiznal.

Co Martinu Procházkovi viditelně udělalo radost, byla jeho vlastní branka. Ostatně – letos se trefil teprve podruhé. „Lukáš Pabiška mi to tam parádně poslal mezi kruhy. Ani nevím, co jsem s tím přesně dělal, ani kudy to tam propadlo. Prostě jsem do toho plácnul,“ usmíval se. „Letos platím spíš za svátečnějšího střelce, tak snad už jsem to proboha protrhnul,“ dodal.

Co dalšího Martin Procházka řekl například na adresu nového trenéra Vladimíra Kýhose, jak se těší na páteční zápas se Spartou v čele s Františkem Výborným a na vražedné tempo, kterým se teď extraliga řítí? Podívejte se na exklusivní video:

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.