3. 12. 2019 | Vojtěch Tůma

Martin Pláněk: Třetí třetina, to bylo něco hrozného

M l . B o l . - Proti Litvínovu ovládli poslední pět vzájemných zápasů a po dvou třetinách úterního střetnutí se zdálo, že tuto sérii dokážou prodloužit. V závěrečném dějství ale mladoboleslavští hokejisté předvedli nevídaný kolaps, když ztratili zdánlivě komfortní vedení 4:1 a po pěti inkasovaných brankách se tentokráte museli smířit s nulovým bodovým ziskem. „Co k tomu říct. Z naší strany to byla tragédie. To, co jsme předvedli, se nesmí opakovat," těžko hledal slova obránce Martin Pláněk, který v osmnácté minutě zaznamenal první branku v sezoně.

Radost z gólu není žádná. Ve třetí třetině tam byla od všech hráčů obrovská nezodpovědnost. Hráče jsme nechávali úplně volné, byla jen otázka času, kdy nám to tam napadá. Hráli jsme mizerně," nebral si servítky zkušený obránce. Na druhou stranu je třeba podotknout, že málokterý z týmů se podobnému zkratu v průběhu celého ročníku dokáže úplně vyhnout. Proto nezbývá než doufat, že si Bruslaři vezmou z tohoto utkání ponaučení a v nadcházejících kolech budou svým hokejem opět dělat fanouškům radost. Už se nám to nesmí stát. Musíme hrát stejně celých šedesát minut, ne si myslet, že se to uhraje samo," uzavřel hodnocení Pláněk.

Související články

14.12.2019

Klikorka pokračuje

V podvečer po modelovém utkání s Frýdkem-Místkem vyřadili trenéři české reprezentace do 20 let ze svého kádru jedenáct hráčů. Pokračovat budou se čtyřmi brankáři, devíti obránci a šestnácti útočníky. V přípravě na mistrovství světa, které se koná od 26. prosince do 5. ledna v Ostravě, tak pokračuje mladoboleslavský obránce Karel Klikorka. Držíme palce!

09.12.2019

Prosincové výjezdy

Boleslavská smečka neplánuje zahálet ani přes svátky a pořádá výjezdy na všechny tři blížící se venkovní zápasy Bruslařů. Termínově to tentokrát velice dobře vychází do Olomouce (přihláška ZDE), už tradiční samozřejmostí je cesta do Liberce (přihláška ZDE) a nechybí ani silvestrovský duel v Plzni (přihláška ZDE). Užijte si Vánoce pěkně "zeleně" – předem děkujeme za vaši podporu.

05.12.2019

FANSHOP na vedení klubu

Z důvodu omezení provozu kamenné prodejny byl zahájen prodej zboží z klubového FANSHOPU přímo na vedení klubu a to od čtvrtka 5. prosince do pátku 20. prosince v těchto dnech a časech:
Úterý: 9:00 - 16:00
Středa: 9:00 - 16:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 14:00

03.12.2019

Jako dvojka Michajlov

Na postu brankářské dvojky bude v úterý 3. prosince v rámci utkání s Litvínovem pětadvacetiletý brankář HC Slavia Praha Martin Michajlov.

02.12.2019

FANSHOP jen při zápase

V úterý 3. prosince bude obchod STŘÍDA SPORT shop Mladá Boleslav, v němž je možné kromě hokejového vybavení zakoupit také suvenýry BK Mladá Boleslav, otevřen od 16 hodin a v průběhu utkání s Litvínovem. Děkujeme za pochopení.

02.12.2019

Bruslaři v reprezentaci

První podnik letošního Euro Hockey Tour se českým hokejistům vydařil báječně, turnaj Karjala ovládli bez ztráty kytičky. Teď je před elitním výběrem druhá prověrka sezony. Trenérský štáb v čele s Milošem Říhou starším zachoval kostru úspěšného mužstva, na ruském turnaji Channel One Cup se ale představí i hráči, kteří počátkem listopadu ve Skandinávii nebyli. Bruslaři mají v tomto výběru zástupce obou skupin – už podruhé se letos do národního týmu podívá Radim Zohorna. Naopak nováčkem je v této sezoně Marek Hrbas. Letošní premiérové pozvánky do slovenského národního týmu se pak dočkal také nejproduktivnější Bruslaři Pavol Skalický.