BK MLADA BOLESLAV
3. 12. 2019 | Vojtěch Tůma

Martin Pláněk: Třetí třetina, to bylo něco hrozného

M l . B o l . - Proti Litvínovu ovládli poslední pět vzájemných zápasů a po dvou třetinách úterního střetnutí se zdálo, že tuto sérii dokážou prodloužit. V závěrečném dějství ale mladoboleslavští hokejisté předvedli nevídaný kolaps, když ztratili zdánlivě komfortní vedení 4:1 a po pěti inkasovaných brankách se tentokráte museli smířit s nulovým bodovým ziskem. „Co k tomu říct. Z naší strany to byla tragédie. To, co jsme předvedli, se nesmí opakovat," těžko hledal slova obránce Martin Pláněk, který v osmnácté minutě zaznamenal první branku v sezoně.

Radost z gólu není žádná. Ve třetí třetině tam byla od všech hráčů obrovská nezodpovědnost. Hráče jsme nechávali úplně volné, byla jen otázka času, kdy nám to tam napadá. Hráli jsme mizerně," nebral si servítky zkušený obránce. Na druhou stranu je třeba podotknout, že málokterý z týmů se podobnému zkratu v průběhu celého ročníku dokáže úplně vyhnout. Proto nezbývá než doufat, že si Bruslaři vezmou z tohoto utkání ponaučení a v nadcházejících kolech budou svým hokejem opět dělat fanouškům radost. Už se nám to nesmí stát. Musíme hrát stejně celých šedesát minut, ne si myslet, že se to uhraje samo," uzavřel hodnocení Pláněk.

Související články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!