BK MLADA BOLESLAV
3. 12. 2019 | Vojtěch Tůma

Martin Pláněk: Třetí třetina, to bylo něco hrozného

M l . B o l . - Proti Litvínovu ovládli poslední pět vzájemných zápasů a po dvou třetinách úterního střetnutí se zdálo, že tuto sérii dokážou prodloužit. V závěrečném dějství ale mladoboleslavští hokejisté předvedli nevídaný kolaps, když ztratili zdánlivě komfortní vedení 4:1 a po pěti inkasovaných brankách se tentokráte museli smířit s nulovým bodovým ziskem. „Co k tomu říct. Z naší strany to byla tragédie. To, co jsme předvedli, se nesmí opakovat," těžko hledal slova obránce Martin Pláněk, který v osmnácté minutě zaznamenal první branku v sezoně.

Radost z gólu není žádná. Ve třetí třetině tam byla od všech hráčů obrovská nezodpovědnost. Hráče jsme nechávali úplně volné, byla jen otázka času, kdy nám to tam napadá. Hráli jsme mizerně," nebral si servítky zkušený obránce. Na druhou stranu je třeba podotknout, že málokterý z týmů se podobnému zkratu v průběhu celého ročníku dokáže úplně vyhnout. Proto nezbývá než doufat, že si Bruslaři vezmou z tohoto utkání ponaučení a v nadcházejících kolech budou svým hokejem opět dělat fanouškům radost. Už se nám to nesmí stát. Musíme hrát stejně celých šedesát minut, ne si myslet, že se to uhraje samo," uzavřel hodnocení Pláněk.

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.