BK MLADA BOLESLAV
26. 7. 2018 | Jitka Čechová

Martin Pláněk: Konečně změna. Na led jsem se už těšil

M l. B o l. – Nebyl jediný. Drtivé většině Bruslařů v pondělí svítily oči nadšením – konečně na ledě, konečně zase hokej jako takový. Středočechům v tuto chvíli chybí jen Lukáš Pabiška, všichni ostatní s radostí obuli brusle. „Myslím, že to nebylo špatné vzhledem k tomu, že to byl v pondělí první trénink,“ hlásí obránce Martin Pláněk, jeden z nováčků v mladoboleslavském dresu.

Pláněk se už těší také na první přípravné utkání, které Boleslavští pojedou odehrát už příští týden do Pardubic. „Pět let jsem hrál v Hradci, kde jsou Pardubice obrovským rivalem. Bude to pro mě určitě pořád zajímavé. I proto, že tam mám kamaráda Ondru Kacetla. Doufám, že bude chytat,“ doplňuje.

Další články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Meteor Třemošná