BK MLADA BOLESLAV
7. 10. 2019 | Zdena Bobková

Martin Pláněk: Bylo to kvalitní utkání. I když odcházíme jako poražení

M l. B o l. – Když se to vezme kolem a kolem, úplně smutní být Středočeši nemusí. V tabulce jim patří třetí místo a zažívají historicky nejúspěšnější start ročníku v nejvyšší české soutěži. Doma navíc zatím ještě ani jednou neskočili úplně bez bodu. Přesto bylo na hráčích Mladé Boleslavi znát, že je prohra se Spartou v prodloužení mrzí. Na kameru nám duel osmého kola zhodnotil obránce Martin Pláněk.

„Myslím, že to bylo kvalitní utkání. Sparta je tým, který letos rozhodně nebude rozdávat body zadarmo. Tentokrát jim to vyšlo, snad jim to příště vrátíme,“ hlásil po zápase obránce Martin Pláněk.

„Bylo by o dost horší, kdybychom je nechali odskočit o víc. Naštěstí Klépa (Jakub Klepiš, pozn. red.) vyrovnal a udržel nás tím ve hře,“ dodal. Bruslaři i díky zmíněné trefě Jakuba Klepiše nakonec dokráčeli se Spartou až do prodloužení. Zatímco dvakrát už v něm letos byli úspěšní, tentokrát se radoval soupeř.

„Systém prodloužení, jaký se hrajete teď, tedy tři na tři, je hrozně těžký. Stačí sebemenší maličká chybička, která by vám jinak v zápase prošla, a soupeř ujede. Je to ohromně těžké bránit,“ popisoval Pláněk.

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.