BK MLADA BOLESLAV
7. 10. 2019 | Zdena Bobková

Martin Pláněk: Bylo to kvalitní utkání. I když odcházíme jako poražení

M l. B o l. – Když se to vezme kolem a kolem, úplně smutní být Středočeši nemusí. V tabulce jim patří třetí místo a zažívají historicky nejúspěšnější start ročníku v nejvyšší české soutěži. Doma navíc zatím ještě ani jednou neskočili úplně bez bodu. Přesto bylo na hráčích Mladé Boleslavi znát, že je prohra se Spartou v prodloužení mrzí. Na kameru nám duel osmého kola zhodnotil obránce Martin Pláněk.

„Myslím, že to bylo kvalitní utkání. Sparta je tým, který letos rozhodně nebude rozdávat body zadarmo. Tentokrát jim to vyšlo, snad jim to příště vrátíme,“ hlásil po zápase obránce Martin Pláněk.

„Bylo by o dost horší, kdybychom je nechali odskočit o víc. Naštěstí Klépa (Jakub Klepiš, pozn. red.) vyrovnal a udržel nás tím ve hře,“ dodal. Bruslaři i díky zmíněné trefě Jakuba Klepiše nakonec dokráčeli se Spartou až do prodloužení. Zatímco dvakrát už v něm letos byli úspěšní, tentokrát se radoval soupeř.

„Systém prodloužení, jaký se hrajete teď, tedy tři na tři, je hrozně těžký. Stačí sebemenší maličká chybička, která by vám jinak v zápase prošla, a soupeř ujede. Je to ohromně těžké bránit,“ popisoval Pláněk.

Související články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!