BK MLADA BOLESLAV
27. 2. 2019 | Klub

Lukášové Pabiška a Žejdl podepsali s Bruslařským klubem nové smlouvy

M l. B o l. – Další skvělá zpráva pro fanoušky BK Mladá Boleslav! Dlouholetý matador Lukáš Pabiška podepsal se středočeským klubem další jednoletou smlouvu, šikovný střelec (letos prozatím 14 branek) Lukáš Žejdl pak podepsal nový kontrakt na dva roky. Zatímco pro Pabišku bude sezona 2019/2020 už jedenáctou v dresu Bruslařů, Žejdla čeká ročník pátý.

„V případě obou kluků jsme moc rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata. „Lukáš Pabiška je doslova klubová stálice, která zvládne prakticky jakoukoliv roli v týmu. V Boleslavi se upsal už pro jedenáctou sezonu, což pro nás taky hodně znamená. Klubismus se v dnešní době už moc nenosí, moc si toho ceníme a myslím, že jeho vztah k Boleslavi cítí i sami fanoušci,“ dodává.

Jak už bylo naznačeno v úvodu, ani Lukáš Žejdl není v Mladé Boleslavi žádný nováček, i v pořadí pátá sezona je už rozhodně zaznamenatelný mezník. „Lukáš Žejdl plní naše očekávání, s jakými jsme ho před lety vítali. Postupně přebírá klíčové role v týmu, což je pro nás zásadní,“ pokračuje sportovní ředitel Vrbata. „Navíc věříme, že zdaleka ještě nedosáhl svého vrcholu, a že nadále profesně poroste,“ zakončuje.

Žejdl s Pabiškou se tak připojili k již dřív oznámené skupince mladých hráčů, kteří budou v Mladé Boleslavi pokračovat také příští sezonu – Růžička, Kurka, Bernad, Kousal, Najman a Flynn.

Další články

Aktuality

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.