BK MLADA BOLESLAV
27. 2. 2019 | Klub

Lukášové Pabiška a Žejdl podepsali s Bruslařským klubem nové smlouvy

M l. B o l. – Další skvělá zpráva pro fanoušky BK Mladá Boleslav! Dlouholetý matador Lukáš Pabiška podepsal se středočeským klubem další jednoletou smlouvu, šikovný střelec (letos prozatím 14 branek) Lukáš Žejdl pak podepsal nový kontrakt na dva roky. Zatímco pro Pabišku bude sezona 2019/2020 už jedenáctou v dresu Bruslařů, Žejdla čeká ročník pátý.

„V případě obou kluků jsme moc rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata. „Lukáš Pabiška je doslova klubová stálice, která zvládne prakticky jakoukoliv roli v týmu. V Boleslavi se upsal už pro jedenáctou sezonu, což pro nás taky hodně znamená. Klubismus se v dnešní době už moc nenosí, moc si toho ceníme a myslím, že jeho vztah k Boleslavi cítí i sami fanoušci,“ dodává.

Jak už bylo naznačeno v úvodu, ani Lukáš Žejdl není v Mladé Boleslavi žádný nováček, i v pořadí pátá sezona je už rozhodně zaznamenatelný mezník. „Lukáš Žejdl plní naše očekávání, s jakými jsme ho před lety vítali. Postupně přebírá klíčové role v týmu, což je pro nás zásadní,“ pokračuje sportovní ředitel Vrbata. „Navíc věříme, že zdaleka ještě nedosáhl svého vrcholu, a že nadále profesně poroste,“ zakončuje.

Žejdl s Pabiškou se tak připojili k již dřív oznámené skupince mladých hráčů, kteří budou v Mladé Boleslavi pokračovat také příští sezonu – Růžička, Kurka, Bernad, Kousal, Najman a Flynn.

Další články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!