BK MLADA BOLESLAV
27. 2. 2019 | Klub

Lukášové Pabiška a Žejdl podepsali s Bruslařským klubem nové smlouvy

M l. B o l. – Další skvělá zpráva pro fanoušky BK Mladá Boleslav! Dlouholetý matador Lukáš Pabiška podepsal se středočeským klubem další jednoletou smlouvu, šikovný střelec (letos prozatím 14 branek) Lukáš Žejdl pak podepsal nový kontrakt na dva roky. Zatímco pro Pabišku bude sezona 2019/2020 už jedenáctou v dresu Bruslařů, Žejdla čeká ročník pátý.

„V případě obou kluků jsme moc rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata. „Lukáš Pabiška je doslova klubová stálice, která zvládne prakticky jakoukoliv roli v týmu. V Boleslavi se upsal už pro jedenáctou sezonu, což pro nás taky hodně znamená. Klubismus se v dnešní době už moc nenosí, moc si toho ceníme a myslím, že jeho vztah k Boleslavi cítí i sami fanoušci,“ dodává.

Jak už bylo naznačeno v úvodu, ani Lukáš Žejdl není v Mladé Boleslavi žádný nováček, i v pořadí pátá sezona je už rozhodně zaznamenatelný mezník. „Lukáš Žejdl plní naše očekávání, s jakými jsme ho před lety vítali. Postupně přebírá klíčové role v týmu, což je pro nás zásadní,“ pokračuje sportovní ředitel Vrbata. „Navíc věříme, že zdaleka ještě nedosáhl svého vrcholu, a že nadále profesně poroste,“ zakončuje.

Žejdl s Pabiškou se tak připojili k již dřív oznámené skupince mladých hráčů, kteří budou v Mladé Boleslavi pokračovat také příští sezonu – Růžička, Kurka, Bernad, Kousal, Najman a Flynn.

Další články

Aktuality

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.