BK MLADA BOLESLAV
27. 2. 2019 | Klub

Lukášové Pabiška a Žejdl podepsali s Bruslařským klubem nové smlouvy

M l. B o l. – Další skvělá zpráva pro fanoušky BK Mladá Boleslav! Dlouholetý matador Lukáš Pabiška podepsal se středočeským klubem další jednoletou smlouvu, šikovný střelec (letos prozatím 14 branek) Lukáš Žejdl pak podepsal nový kontrakt na dva roky. Zatímco pro Pabišku bude sezona 2019/2020 už jedenáctou v dresu Bruslařů, Žejdla čeká ročník pátý.

„V případě obou kluků jsme moc rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata. „Lukáš Pabiška je doslova klubová stálice, která zvládne prakticky jakoukoliv roli v týmu. V Boleslavi se upsal už pro jedenáctou sezonu, což pro nás taky hodně znamená. Klubismus se v dnešní době už moc nenosí, moc si toho ceníme a myslím, že jeho vztah k Boleslavi cítí i sami fanoušci,“ dodává.

Jak už bylo naznačeno v úvodu, ani Lukáš Žejdl není v Mladé Boleslavi žádný nováček, i v pořadí pátá sezona je už rozhodně zaznamenatelný mezník. „Lukáš Žejdl plní naše očekávání, s jakými jsme ho před lety vítali. Postupně přebírá klíčové role v týmu, což je pro nás zásadní,“ pokračuje sportovní ředitel Vrbata. „Navíc věříme, že zdaleka ještě nedosáhl svého vrcholu, a že nadále profesně poroste,“ zakončuje.

Žejdl s Pabiškou se tak připojili k již dřív oznámené skupince mladých hráčů, kteří budou v Mladé Boleslavi pokračovat také příští sezonu – Růžička, Kurka, Bernad, Kousal, Najman a Flynn.

Další články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!