BK MLADA BOLESLAV
9. 9. 2019 | Jitka Čechová

Lukáš Žejdl: Chtěl bych dojít dál než minulou sezonuM l. B o l. – Začátek nového ročníku naší nejvyšší hokejové soutěže už opravdu klepe na dveře. Na tiskové konferenci, která se konala v třetí zářijový den, jsme kromě trenéra Pavla Patery vyzpovídali ještě Lukáše Žejdla. „Určitě bych si přál, abychom zachytili začátek sezony, bez toho bychom se těžko někam hnuli," shoduje se s ostatními hokejista, který bude dres Mladé Boleslavi oblékat už v páté sezoně v řadě.

Ročník 2018/19 zvládl rodák z Mostu parádně, co se individuálních statistik týče vůbec nejlépe od svého příchodu k Bruslařům. V základní části nastoupil k devětatřiceti duelům, v nichž zaznamenal jednatřicet bodů, ve vyřazovacích bojích pak přidal ještě čtyři branky a jednu asistenci. Samozřejmě bych chtěl své výkony zopakovat. Hlavně ale doufám, že zůstanu zdravý a udržím si důvěru trenérů," nechal se slyšet Žejdl.

Nové pojetí přípravy si šikovný útočník nemohl vynachválit. Za pana Kýhose jsme odehráli možná až moc zápasů. Teď je to přesně opačně, opravdu hodně se věnujeme tréninku a pilujeme herní systém. Myslím si, že nám to může pomoct do prvního mistrovského utkání," prohlásil osmadvacetiletý centr, jenž vyjádřil spokojenost i ohledně nových tváří v boleslavské kabině.

Další články

Aktuality

14.12.2019

Klikorka pokračuje

V podvečer po modelovém utkání s Frýdkem-Místkem vyřadili trenéři české reprezentace do 20 let ze svého kádru jedenáct hráčů. Pokračovat budou se čtyřmi brankáři, devíti obránci a šestnácti útočníky. V přípravě na mistrovství světa, které se koná od 26. prosince do 5. ledna v Ostravě, tak pokračuje mladoboleslavský obránce Karel Klikorka. Držíme palce!

09.12.2019

Prosincové výjezdy

Boleslavská smečka neplánuje zahálet ani přes svátky a pořádá výjezdy na všechny tři blížící se venkovní zápasy Bruslařů. Termínově to tentokrát velice dobře vychází do Olomouce (přihláška ZDE), už tradiční samozřejmostí je cesta do Liberce (přihláška ZDE) a nechybí ani silvestrovský duel v Plzni (přihláška ZDE). Užijte si Vánoce pěkně "zeleně" – předem děkujeme za vaši podporu.

05.12.2019

FANSHOP na vedení klubu

Z důvodu omezení provozu kamenné prodejny byl zahájen prodej zboží z klubového FANSHOPU přímo na vedení klubu a to od čtvrtka 5. prosince do pátku 20. prosince v těchto dnech a časech:
Úterý: 9:00 - 16:00
Středa: 9:00 - 16:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 14:00

03.12.2019

Jako dvojka Michajlov

Na postu brankářské dvojky bude v úterý 3. prosince v rámci utkání s Litvínovem pětadvacetiletý brankář HC Slavia Praha Martin Michajlov.

02.12.2019

FANSHOP jen při zápase

V úterý 3. prosince bude obchod STŘÍDA SPORT shop Mladá Boleslav, v němž je možné kromě hokejového vybavení zakoupit také suvenýry BK Mladá Boleslav, otevřen od 16 hodin a v průběhu utkání s Litvínovem. Děkujeme za pochopení.

02.12.2019

Bruslaři v reprezentaci

První podnik letošního Euro Hockey Tour se českým hokejistům vydařil báječně, turnaj Karjala ovládli bez ztráty kytičky. Teď je před elitním výběrem druhá prověrka sezony. Trenérský štáb v čele s Milošem Říhou starším zachoval kostru úspěšného mužstva, na ruském turnaji Channel One Cup se ale představí i hráči, kteří počátkem listopadu ve Skandinávii nebyli. Bruslaři mají v tomto výběru zástupce obou skupin – už podruhé se letos do národního týmu podívá Radim Zohorna. Naopak nováčkem je v této sezoně Marek Hrbas. Letošní premiérové pozvánky do slovenského národního týmu se pak dočkal také nejproduktivnější Bruslaři Pavol Skalický.