BK MLADA BOLESLAV
24. 11. 2017 | Vojtěch Balon

Lukáš Pabiška: Zase nám nevyšel začátek zápasu

M l. B o l. - První dva zápasy pod taktovkou nového trenéra Vladimíra Kýhose mladoboleslavští hokejisté zvládli, napotřetí už ale poznali hořkost porážky po výsledku 1:4 s pražskou Spartou. „Řekli jsme si, že uděláme dobrý začátek, ale zase jsme rychle prohrávali 0:2, což je neomluvitelné," lamentoval po zápase dlouholetý boleslavský útočník Lukáš Pabiška.

„Už potřetí v řadě jsme ten začátek měli hrozný, předtím jsme měli dvakrát štěstí, teď už to nevyšlo,“ pokračoval zkušený forvard v kritickém hodnocení po utkání proti Spartě, která se díky tříbodovému vítězství ve ŠKOENERGO Aréně v tabulce vyšvihla právě před Bruslaře.

Byl u toho i bývalý mladoboleslavský trenér František Výborný, který Bruslařskému klubu pomohl k postupu do nejvyšší soutěže. Pabiška ale jeho přítomnost na opačné střídačce prý nevnímal. „Při zápase ne. Když jsem šel na zápas, tak jsme se pozdravili na chodbě. To by se asi mělo, i když byl soupeř, Franta tady za čtyři roky odvedl super práci,“ přiznal Lukáš Pabiška.

Související články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!