BK MLADA BOLESLAV
24. 11. 2017 | Vojtěch Balon

Lukáš Pabiška: Zase nám nevyšel začátek zápasu

M l. B o l. - První dva zápasy pod taktovkou nového trenéra Vladimíra Kýhose mladoboleslavští hokejisté zvládli, napotřetí už ale poznali hořkost porážky po výsledku 1:4 s pražskou Spartou. „Řekli jsme si, že uděláme dobrý začátek, ale zase jsme rychle prohrávali 0:2, což je neomluvitelné," lamentoval po zápase dlouholetý boleslavský útočník Lukáš Pabiška.

„Už potřetí v řadě jsme ten začátek měli hrozný, předtím jsme měli dvakrát štěstí, teď už to nevyšlo,“ pokračoval zkušený forvard v kritickém hodnocení po utkání proti Spartě, která se díky tříbodovému vítězství ve ŠKOENERGO Aréně v tabulce vyšvihla právě před Bruslaře.

Byl u toho i bývalý mladoboleslavský trenér František Výborný, který Bruslařskému klubu pomohl k postupu do nejvyšší soutěže. Pabiška ale jeho přítomnost na opačné střídačce prý nevnímal. „Při zápase ne. Když jsem šel na zápas, tak jsme se pozdravili na chodbě. To by se asi mělo, i když byl soupeř, Franta tady za čtyři roky odvedl super práci,“ přiznal Lukáš Pabiška.

Související články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Meteor Třemošná