BK MLADA BOLESLAV
24. 11. 2017 | Vojtěch Balon

Lukáš Pabiška: Zase nám nevyšel začátek zápasu

M l. B o l. - První dva zápasy pod taktovkou nového trenéra Vladimíra Kýhose mladoboleslavští hokejisté zvládli, napotřetí už ale poznali hořkost porážky po výsledku 1:4 s pražskou Spartou. „Řekli jsme si, že uděláme dobrý začátek, ale zase jsme rychle prohrávali 0:2, což je neomluvitelné," lamentoval po zápase dlouholetý boleslavský útočník Lukáš Pabiška.

„Už potřetí v řadě jsme ten začátek měli hrozný, předtím jsme měli dvakrát štěstí, teď už to nevyšlo,“ pokračoval zkušený forvard v kritickém hodnocení po utkání proti Spartě, která se díky tříbodovému vítězství ve ŠKOENERGO Aréně v tabulce vyšvihla právě před Bruslaře.

Byl u toho i bývalý mladoboleslavský trenér František Výborný, který Bruslařskému klubu pomohl k postupu do nejvyšší soutěže. Pabiška ale jeho přítomnost na opačné střídačce prý nevnímal. „Při zápase ne. Když jsem šel na zápas, tak jsme se pozdravili na chodbě. To by se asi mělo, i když byl soupeř, Franta tady za čtyři roky odvedl super práci,“ přiznal Lukáš Pabiška.

Související články

Aktuality

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.