BK MLADA BOLESLAV
20. 11. 2016 | Jitka Čechová

Lukáš Pabiška: Kdybychom měli ještě minutu, věřím, že bychom srovnali

M l. B o l. – Začali pozdě. Jednoznačně. Jako kdyby čekali kdoví na co, i Lukáš Pabiška to neochotně přiznává. Poslední dva zápasy Bruslaři šlápli gólově do pedálů až ve třetí třetině. Zatímco v Pardubicích to stačilo, proti pražské Spartě zůstalo u tahání za kratší konec provazu.

Služebně aktuálně nejstarší hráč Bruslařského klubu hledal po zápase se Spartou slova jen stěží. Asi se není co divit, Bruslaři v posledních kolech nehrají to, co by očividně chtěli, a tak trochu bloudí v začarovaném kruhu.

"Za stavu 4:0 se to samozřejmě blbě otáčí. Na druhou stranu jsme se na to viditelně nevyprdli a hráli až do konce. Věřím tomu, že kdyby tam ta minuta navíc byla, tak bychom ještě srovnali," říká Pabiška.

Asistent u prvního gólu Stříteského tuší, že sparťanům až příliš nahráli do karet. "Je to škoda. Dostali jsme dva góly v oslabení, plus jeden vlastně v naší vlastní přesilovce. To je samozřejmě špatně, dovolili jsme Spartě dostat se do klidu."

Související články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Meteor Třemošná