BK MLADA BOLESLAV
20. 11. 2016 | Jitka Čechová

Lukáš Pabiška: Kdybychom měli ještě minutu, věřím, že bychom srovnali

M l. B o l. – Začali pozdě. Jednoznačně. Jako kdyby čekali kdoví na co, i Lukáš Pabiška to neochotně přiznává. Poslední dva zápasy Bruslaři šlápli gólově do pedálů až ve třetí třetině. Zatímco v Pardubicích to stačilo, proti pražské Spartě zůstalo u tahání za kratší konec provazu.

Služebně aktuálně nejstarší hráč Bruslařského klubu hledal po zápase se Spartou slova jen stěží. Asi se není co divit, Bruslaři v posledních kolech nehrají to, co by očividně chtěli, a tak trochu bloudí v začarovaném kruhu.

"Za stavu 4:0 se to samozřejmě blbě otáčí. Na druhou stranu jsme se na to viditelně nevyprdli a hráli až do konce. Věřím tomu, že kdyby tam ta minuta navíc byla, tak bychom ještě srovnali," říká Pabiška.

Asistent u prvního gólu Stříteského tuší, že sparťanům až příliš nahráli do karet. "Je to škoda. Dostali jsme dva góly v oslabení, plus jeden vlastně v naší vlastní přesilovce. To je samozřejmě špatně, dovolili jsme Spartě dostat se do klidu."

Související články

Aktuality

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.