BK MLADA BOLESLAV
20. 11. 2016 | Jitka Čechová

Lukáš Pabiška: Kdybychom měli ještě minutu, věřím, že bychom srovnali

M l. B o l. – Začali pozdě. Jednoznačně. Jako kdyby čekali kdoví na co, i Lukáš Pabiška to neochotně přiznává. Poslední dva zápasy Bruslaři šlápli gólově do pedálů až ve třetí třetině. Zatímco v Pardubicích to stačilo, proti pražské Spartě zůstalo u tahání za kratší konec provazu.

Služebně aktuálně nejstarší hráč Bruslařského klubu hledal po zápase se Spartou slova jen stěží. Asi se není co divit, Bruslaři v posledních kolech nehrají to, co by očividně chtěli, a tak trochu bloudí v začarovaném kruhu.

"Za stavu 4:0 se to samozřejmě blbě otáčí. Na druhou stranu jsme se na to viditelně nevyprdli a hráli až do konce. Věřím tomu, že kdyby tam ta minuta navíc byla, tak bychom ještě srovnali," říká Pabiška.

Asistent u prvního gólu Stříteského tuší, že sparťanům až příliš nahráli do karet. "Je to škoda. Dostali jsme dva góly v oslabení, plus jeden vlastně v naší vlastní přesilovce. To je samozřejmě špatně, dovolili jsme Spartě dostat se do klidu."

Související články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!