BK MLADA BOLESLAV
20. 11. 2016 | Jitka Čechová

Lukáš Pabiška: Kdybychom měli ještě minutu, věřím, že bychom srovnali

M l. B o l. – Začali pozdě. Jednoznačně. Jako kdyby čekali kdoví na co, i Lukáš Pabiška to neochotně přiznává. Poslední dva zápasy Bruslaři šlápli gólově do pedálů až ve třetí třetině. Zatímco v Pardubicích to stačilo, proti pražské Spartě zůstalo u tahání za kratší konec provazu.

Služebně aktuálně nejstarší hráč Bruslařského klubu hledal po zápase se Spartou slova jen stěží. Asi se není co divit, Bruslaři v posledních kolech nehrají to, co by očividně chtěli, a tak trochu bloudí v začarovaném kruhu.

"Za stavu 4:0 se to samozřejmě blbě otáčí. Na druhou stranu jsme se na to viditelně nevyprdli a hráli až do konce. Věřím tomu, že kdyby tam ta minuta navíc byla, tak bychom ještě srovnali," říká Pabiška.

Asistent u prvního gólu Stříteského tuší, že sparťanům až příliš nahráli do karet. "Je to škoda. Dostali jsme dva góly v oslabení, plus jeden vlastně v naší vlastní přesilovce. To je samozřejmě špatně, dovolili jsme Spartě dostat se do klidu."

Související články

Aktuality

22.10.2019

Předprodej na Olomouc

Zatímco online prodej vstupenek na zápas v úterý 29. října s Olomoucí tradičně běží, předprodej vstupenek na vedení klubu bude tentokrát probíhat až v den utkání a to od 8 do 12 hodin. V pondělí 28. října předprodej není. Děkujeme za pochopení.

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!