BK MLADA BOLESLAV
1. 9. 2008 | Michal Miškovský

Lukáč s Konečným míří do Vrchlabí na střídavý start

M l. B o l. – Spolupráce mezi BK Mladá Boleslav a HC Vrchlabí doznala dalšího výsledku. Z Bruslařského klubu míří do Podkrkonoší formou střídavého startu Slováci Rastislav Konečný a Jozef Lukáč (na snímku). Oba však budou stejně jako útočníci Nikola Gajovský, Tomáš Rod a Jonáš Fiedler, kteří odešli do Vrchlabí již dříve, kdykoliv k dispozici pro potřeby extraligového nováčka.

Počet mladoboleslavských hráčů ve Vrchlabí se tak rozšířil na sedm. Vedle již zmíněných Gajovského, Roda a Fiedlera, a noviců Konečného s Lukáčem, byli posláni do partnerského klubu BK Mladá Boleslav také obránci Jan Jaroměřský a Jozef Wagenhoffer.

Další články

Aktuality

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

15.12.2020

S Budějovicemi v ČT

Utkání 22. prosince mezi BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice má ve svém vysílacím programu ČT Sport. Živý přenos startuje v 17:20.