BK MLADA BOLESLAV
1. 9. 2008 | Michal Miškovský

Lukáč s Konečným míří do Vrchlabí na střídavý start

M l. B o l. – Spolupráce mezi BK Mladá Boleslav a HC Vrchlabí doznala dalšího výsledku. Z Bruslařského klubu míří do Podkrkonoší formou střídavého startu Slováci Rastislav Konečný a Jozef Lukáč (na snímku). Oba však budou stejně jako útočníci Nikola Gajovský, Tomáš Rod a Jonáš Fiedler, kteří odešli do Vrchlabí již dříve, kdykoliv k dispozici pro potřeby extraligového nováčka.

Počet mladoboleslavských hráčů ve Vrchlabí se tak rozšířil na sedm. Vedle již zmíněných Gajovského, Roda a Fiedlera, a noviců Konečného s Lukáčem, byli posláni do partnerského klubu BK Mladá Boleslav také obránci Jan Jaroměřský a Jozef Wagenhoffer.

Další články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.