BK MLADA BOLESLAV
7. 8. 2019 | Jitka Čechová

Letní hravá soutěž na Instagramu: Hrajte s námi!


M l. B o l. – Máte nějakou zajímavou a originální fotku z léta, na které je společně s vámi cokoliv, co se týká BK Mladá Boleslav? Může to být kšiltovka, tričko, půllitr, vlaječka… Prostě cokoliv! Chcete, abychom vaši fotku zveřejnili na oficiálním instagramovém účtu Bruslařů a chcete vyhrát dva páry ponožek – aktuální novinku, kterou jsme zrovna naskladnili do našeho FANSHOPU? Pak se jen stačí zapojit do naší FOTO soutěže na Instagramu!

1. Stačí, abys měl/a originální fotku z letošního léta, na které je společně s vámi cokoliv, co se týká BK Mladá Boleslav.

2. Dej ji na svůj instagramový profil.

3. Svůj popisek začni hashtagem #letosbruslari a hned za to nám napiš, kde na fotografii jsi a proč fandíš Bruslařům.

4. V neposlední řadě nás nezapomeň označit na fotce @bkmladaboleslav a pokud nás ještě nesleduješ, tak zmáčkni to modrý tlačítko „Sledování“.

5. Měj nastavený svůj instagramový profil jako veřejný, abychom byli schopni vidět tvoji fotku.

DO KDY MÁŠ ČAS?

7. – 16. srpna 2019

CO MUSÍŠ VĚDĚT

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 18 let a státního příslušenství avšak s ohledem na podmínky platné v rámci sociálních sítě Instagram. Fotografii může do soutěže přihlásit pouze skutečný autor fotografie či být osobou na fotce. Pro účast v soutěži je nutné nezapomenout uvést k fotce správný hashtag (viz výše), jehož úkolem je zařazení fotky do soutěže. Fotky se starším datem než je vyhlášená soutež na Instagramu se zařazovat nebudou! Počet nahraných fotografií na uživatele není omezen.

Nejzábavnější, nejoriginálnější a nejkurioznější tematicky odpovídající fotka, která splňuje požadavky výše, bude zveřejněna na oficiálním instagramovém a facebookovém účtu BK Mladá Boleslav. Hodnocení fotek bude na základě originality, vtipu, zajímavosti, tématiky. Hodnotit budeme originalitu fotky a příběhu a vhodnost k tématu! Vzhledem k tomu, že se jedná o fotosoutěž, žádáme o vynechání fotomontáží.

Výběr výherní fotky proběhne 7. – 16. 8. 2019. Výherce soutěže bude informován v komentáři pod fotkou a bude mu zaslána i soukromá zpráva. Je tedy v zájmu každého soutěžícího, aby toto u své fotky kontroloval.

Soutěžící poskytuje svou účastí v soutěži souhlas s případnou prezentací úspěchu soutěže jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a dále k prezentaci na vybraných komunikačních kanálech.

Další články

Aktuality

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.