BK MLADA BOLESLAV
7. 8. 2019 | Jitka Čechová

Letní hravá soutěž na Instagramu: Hrajte s námi!


M l. B o l. – Máte nějakou zajímavou a originální fotku z léta, na které je společně s vámi cokoliv, co se týká BK Mladá Boleslav? Může to být kšiltovka, tričko, půllitr, vlaječka… Prostě cokoliv! Chcete, abychom vaši fotku zveřejnili na oficiálním instagramovém účtu Bruslařů a chcete vyhrát dva páry ponožek – aktuální novinku, kterou jsme zrovna naskladnili do našeho FANSHOPU? Pak se jen stačí zapojit do naší FOTO soutěže na Instagramu!

1. Stačí, abys měl/a originální fotku z letošního léta, na které je společně s vámi cokoliv, co se týká BK Mladá Boleslav.

2. Dej ji na svůj instagramový profil.

3. Svůj popisek začni hashtagem #letosbruslari a hned za to nám napiš, kde na fotografii jsi a proč fandíš Bruslařům.

4. V neposlední řadě nás nezapomeň označit na fotce @bkmladaboleslav a pokud nás ještě nesleduješ, tak zmáčkni to modrý tlačítko „Sledování“.

5. Měj nastavený svůj instagramový profil jako veřejný, abychom byli schopni vidět tvoji fotku.

DO KDY MÁŠ ČAS?

7. – 16. srpna 2019

CO MUSÍŠ VĚDĚT

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 18 let a státního příslušenství avšak s ohledem na podmínky platné v rámci sociálních sítě Instagram. Fotografii může do soutěže přihlásit pouze skutečný autor fotografie či být osobou na fotce. Pro účast v soutěži je nutné nezapomenout uvést k fotce správný hashtag (viz výše), jehož úkolem je zařazení fotky do soutěže. Fotky se starším datem než je vyhlášená soutež na Instagramu se zařazovat nebudou! Počet nahraných fotografií na uživatele není omezen.

Nejzábavnější, nejoriginálnější a nejkurioznější tematicky odpovídající fotka, která splňuje požadavky výše, bude zveřejněna na oficiálním instagramovém a facebookovém účtu BK Mladá Boleslav. Hodnocení fotek bude na základě originality, vtipu, zajímavosti, tématiky. Hodnotit budeme originalitu fotky a příběhu a vhodnost k tématu! Vzhledem k tomu, že se jedná o fotosoutěž, žádáme o vynechání fotomontáží.

Výběr výherní fotky proběhne 7. – 16. 8. 2019. Výherce soutěže bude informován v komentáři pod fotkou a bude mu zaslána i soukromá zpráva. Je tedy v zájmu každého soutěžícího, aby toto u své fotky kontroloval.

Soutěžící poskytuje svou účastí v soutěži souhlas s případnou prezentací úspěchu soutěže jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a dále k prezentaci na vybraných komunikačních kanálech.

Další články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.