BK MLADA BOLESLAV
7. 8. 2019 | Jitka Čechová

Letní hravá soutěž na Instagramu: Hrajte s námi!


M l. B o l. – Máte nějakou zajímavou a originální fotku z léta, na které je společně s vámi cokoliv, co se týká BK Mladá Boleslav? Může to být kšiltovka, tričko, půllitr, vlaječka… Prostě cokoliv! Chcete, abychom vaši fotku zveřejnili na oficiálním instagramovém účtu Bruslařů a chcete vyhrát dva páry ponožek – aktuální novinku, kterou jsme zrovna naskladnili do našeho FANSHOPU? Pak se jen stačí zapojit do naší FOTO soutěže na Instagramu!

1. Stačí, abys měl/a originální fotku z letošního léta, na které je společně s vámi cokoliv, co se týká BK Mladá Boleslav.

2. Dej ji na svůj instagramový profil.

3. Svůj popisek začni hashtagem #letosbruslari a hned za to nám napiš, kde na fotografii jsi a proč fandíš Bruslařům.

4. V neposlední řadě nás nezapomeň označit na fotce @bkmladaboleslav a pokud nás ještě nesleduješ, tak zmáčkni to modrý tlačítko „Sledování“.

5. Měj nastavený svůj instagramový profil jako veřejný, abychom byli schopni vidět tvoji fotku.

DO KDY MÁŠ ČAS?

7. – 16. srpna 2019

CO MUSÍŠ VĚDĚT

Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 18 let a státního příslušenství avšak s ohledem na podmínky platné v rámci sociálních sítě Instagram. Fotografii může do soutěže přihlásit pouze skutečný autor fotografie či být osobou na fotce. Pro účast v soutěži je nutné nezapomenout uvést k fotce správný hashtag (viz výše), jehož úkolem je zařazení fotky do soutěže. Fotky se starším datem než je vyhlášená soutež na Instagramu se zařazovat nebudou! Počet nahraných fotografií na uživatele není omezen.

Nejzábavnější, nejoriginálnější a nejkurioznější tematicky odpovídající fotka, která splňuje požadavky výše, bude zveřejněna na oficiálním instagramovém a facebookovém účtu BK Mladá Boleslav. Hodnocení fotek bude na základě originality, vtipu, zajímavosti, tématiky. Hodnotit budeme originalitu fotky a příběhu a vhodnost k tématu! Vzhledem k tomu, že se jedná o fotosoutěž, žádáme o vynechání fotomontáží.

Výběr výherní fotky proběhne 7. – 16. 8. 2019. Výherce soutěže bude informován v komentáři pod fotkou a bude mu zaslána i soukromá zpráva. Je tedy v zájmu každého soutěžícího, aby toto u své fotky kontroloval.

Soutěžící poskytuje svou účastí v soutěži souhlas s případnou prezentací úspěchu soutěže jím poskytnutých fotografií v souladu s těmito pravidly a dále k prezentaci na vybraných komunikačních kanálech.

Další články

Aktuality

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.

26.07.2019

Turnaj juniorů

Boleslavští junioři se v termínu od 16. do 18. srpna zúčastní turnaje, který pořádá HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve dvou skupinách, přičemž Bruslaři byli zařazeni do skupiny B, v rámci které se utkají postupně s Chomutovem a německým Kolínem nad Rýnem. V neděli 18. srpna se pak uskuteční závěrečné boje podle postavení týmů v turnajové tabulce.

25.07.2019

Nový rozpis juniorů

Na základě požadavků trenérů několika klubů, včetně toho boleslavského, které budou v příští sezóně působit v DHL Lize Akademií, došlo k novému rozlosování soutěže. Původní rozpis obsahoval nedostatky, navíc musely nějaké kluby často daleko cestovat. Nově byly vytvořeny tzv. územní dvojice, což usnadní, zejména moravským klubům, cestování. Rozpis na příští sezónu byl na webu aktualizován.

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.