BK MLADA BOLESLAV
23. 10. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Konečně jsme to prolomili, těší Dominika Pacovského

M l. B o l. – V rámci šlágru 13. kola Tipsport extraligy přivítali hokejisté BK Mladá Boleslav na domácím ledě celek Sparty. Do zápasu šli Boleslavští do vedení, jenže hosté ukázali, že nejsou pro nic za nic na prvním místě v tabulce. Po šedesáti minutách byl stav zápasu 3:3, a tak utkání dospělo do prodloužení. To dokázali Bruslaři senzačně ovládnout, když se prosadil Tomáš Voráček. Po zápase se šťastným koncem se před redakční kameru a mikrofon postavil bývalý Sparťan Dominik Pacovský, který se ohlédl za duelem proti svému bývalému klubu.

Ještě před tím, než začal samotný zápas mezi Mladou Boleslaví a Spartou, proběhlo slavnostní rozloučení s někdejším útočníkem holešovického klubu, který zakončoval kariéru právě v Mladé Boleslavi. Nejednalo se o nikoho jiného než o Michala Broše. Jak toto loučení vnímal právě Dominik Pacovský? "Bylo to krásné a měl jsem z toho husí kůži po celém těle. Takový hráč se rodí jednou za X let a takové rozloučení si určitě zasloužil."

A co samotný zápas proti doposud první Spartě? "Sparta nám sice vzala naše vedení, ale my jsme si ho dokázali naklonit zpět na naši stranu. Ten vyrovnávací gól chvíli před koncem nás mrzí, ale o dost cennější je pro nás výhra v prodloužení. Po 14 zápasech včetně nájezdů, které jsme v řadě prohráli, je toto určitě velmi pozitivní vzpruha a jsme za to neskutečně rádi," hýřil dobrou náladou bezprostředně po zápase Pacovský.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.