BK MLADA BOLESLAV
2. 4. 2010 | Štěpán Tomš

Konečně jsme dali góly, našel na prohře polehčující okolnost Jan Tlačil

M l. B o l. – Utkání, ve kterém oba týmy hledaly motivaci jen těžko, vyhrálo Kladno 6:5. V boleslavské sestavě se podle očekávání neobjevily opory, které trenéři šetří na barážové boje. “Improvizovali jsme v sestavě, abychom některým hráčům, kteří byli v posledních zápasech extrémně vytěžovaní, odlehčili,“ řekl kouč Jan Tlačil.

K utkání se jako první vyjádřil asistent kladenského trenéra Petr Kasík “Hráči věděli, že v zápase o nic nejde, takže k tomu i tak přistupovali,“ řekl narovinu. “Pro diváky to bylo hezké utkání, padlo hodně gólů. Jsem rádi, že jsme vyhráli,“ uzavřel své stručné hodnocení.

Za domácí tým promluvil trenér Jan Tlačil. “Improvizovali jsme v sestavě, abychom některým hráčům, kteří byli v posledních zápasech extrémně vytěžovaní, odlehčili. Zařadili jsme do sestavy juniory. Byli jsme rádi, že některé věci splnili moc dobře, na některých je zase potřeba ještě zapracovat,“ byl s odvedenou prací boleslavských mladíků celkem spokojen. “Pozitivum je, že jsme dali doma konečně více jak dva góly,“ řekl na závěr.

Hodnocení trenérů si můžete poslechnout také v audioarchivu.

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.