BK MLADA BOLESLAV
3. 11. 2011 | Daniel Langer

Kladno v závěru povolilo a my jsme snížili, k ničemu to ale není, konstatoval smutně Petr Chaloupka

M l. B o l. - Na tohle utkání bude chtít Bruslařský klub hodně rychle zapomenout. Nebo možná spíš naopak, na zápas navždy pamatovat a podobný výpadek, letos ne ojedinělý, už neopakovat. Po první třetině vyprovodil tým do kabin hromový pískot. Ani druhé dějství nebylo o mnoho lepší a Mladá Boleslav tak nakonec předvedla výkon podle očekávání proti už uvolněnému soupeři až ve třetí třetině a to už bylo na zvrat příliš pozdě. Není divu, že Petr Chaloupka (na snímku) po utkání jen těžko nacházel vhodná slova.

Petře, zase ten nepovedený start...

Nevím co k tomu říct. Problém je zřejmě v našich hlavách. Poté, co dostaneme první branku, se naše hra rozsype a pak se z toho jen těžko vzpamatováváme. To se nám prostě nesmí stávat!

Co vám trenéři řekli, po té hororové první třetině?

To snad ani není publikovatelné. V podstatě šlo o to, že se ještě musíme pokusit dát nějakou branku a utkání zdramatizovat. Kladno je tým, se kterým bychom měli být schopni hrát kvalitní hokej...

Což jste si vlastně později ve třetí třetině dokázali...

Když má tým náskok, jako mělo Kladno, už podvědomě povolí a tolik se nesoustředí. Nechali nás hrát, nějaké branky jsme nastříleli a skóre trochu upravili, k ničemu to ale už nebylo.

Vy jste zatím vždy patřil k pilířům defenzivních řad, dnes ale těžko hledat nějakou individualitu, o kterou by se šlo opřít...

Jestli to tak bylo, pak jsem to tentokrát nenaplnil.

S čím vás trenéři budou směrovat k příštímu zápasu?

To asi ani není o tom, co nám řeknou. Máme jednoznačně určený systém hry. Problém je v tom, abychom dokázali pokyny trenéru plnit na ledě.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov