BK MLADA BOLESLAV
31. 7. 2012 | Jitka Čechová

Kdo může nastoupit v přípravných zápasech Bruslařů?

M l. B o l. - Aktualizovali jsme soupisku, kde momentálně najdete všechny hráče, kteří za BK Mladá Boleslav mohou nastoupit v letních přípravných zápasech. Na seznamu hokejistů najdete také juniory, nejnovějším přírůstkem je čtyřiadvacetiletý útočník Miroslav Škumát, který je ve středočeském městě na zkoušku. Naopak v Bruslařském klubu nebude působit Radek Procházka. Čísla, která budou hokejisté nosit v nadcházející sezoně na dresech, doplníme na soupisku v nejbližších dnech.

Miroslav Škumát je rodák z Nového Jičína. V loňské sezoně hrál na Slovensku, konkrétně v týmu MHC Martin. V Čechách byl k vidění v dresu Pardubic, Prostějova, Havířova nebo Jihlavy. V Mladé Boleslavi je na zkoušku na přání trenéra Výborného, který jej zná z minulých let.

O útočníkovi Radku Procházkovi se v případě Mladé Boleslavi psalo jako o "hotové věci", stopku jeho působení v Bruslařském klubu ale nakonec vystavila polská strana. Osvětim totiž odmítla čtyřiatřicetiletého útočníka uvolnit. "Mrzí nás to, ale neexistuje nic, co bychom s tím mohli udělat. Radek u nás zkrátka kvůli neochotě Osvětimi hrát nebude," okomentoval situaci sportovní manažer Karel Hornický.

Soupiska Bruslařů momentálně čítá čtyři brankáře, deset obránců a sedmnáct útočníků:

Brankáři

Vlastimil Lakosil
Roman Will
Michal Valent
Martin Sejpal

Obránci

Petr Chaloupka
Josef Jindra
Filip Vrba
David Kulich
Michal Pavlů
Václav Drábek
Ondřej Šmach
David Pojkar
Jaroslav Kasík
Roman Němeček

Útočníci

Petr Kafka
Žiga Pešut
Tomáš Jiránek
Radan Lenc
Marek Loskot
Jiří Rys
Martin Koudelka
Martin Belay
Jakub Frolík
Lukáš Pabiška
Miroslav Škumát
Tomáš Demel
Milan Mikulík
David Výborný
David Vrbata
Tomáš Nouza
Zbyněk Hrdel

K prvnímu přípravnému zápasu nastoupí převážně mladší hráči - hraje se v úterý 31. července v Českých Budějovicích. Soupeřem Mladé Boleslavi bude ruský celek KHL Avtomobilist Jekatěrinburg.

Další články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav