BK MLADA BOLESLAV
31. 7. 2012 | Jitka Čechová

Kdo může nastoupit v přípravných zápasech Bruslařů?

M l. B o l. - Aktualizovali jsme soupisku, kde momentálně najdete všechny hráče, kteří za BK Mladá Boleslav mohou nastoupit v letních přípravných zápasech. Na seznamu hokejistů najdete také juniory, nejnovějším přírůstkem je čtyřiadvacetiletý útočník Miroslav Škumát, který je ve středočeském městě na zkoušku. Naopak v Bruslařském klubu nebude působit Radek Procházka. Čísla, která budou hokejisté nosit v nadcházející sezoně na dresech, doplníme na soupisku v nejbližších dnech.

Miroslav Škumát je rodák z Nového Jičína. V loňské sezoně hrál na Slovensku, konkrétně v týmu MHC Martin. V Čechách byl k vidění v dresu Pardubic, Prostějova, Havířova nebo Jihlavy. V Mladé Boleslavi je na zkoušku na přání trenéra Výborného, který jej zná z minulých let.

O útočníkovi Radku Procházkovi se v případě Mladé Boleslavi psalo jako o "hotové věci", stopku jeho působení v Bruslařském klubu ale nakonec vystavila polská strana. Osvětim totiž odmítla čtyřiatřicetiletého útočníka uvolnit. "Mrzí nás to, ale neexistuje nic, co bychom s tím mohli udělat. Radek u nás zkrátka kvůli neochotě Osvětimi hrát nebude," okomentoval situaci sportovní manažer Karel Hornický.

Soupiska Bruslařů momentálně čítá čtyři brankáře, deset obránců a sedmnáct útočníků:

Brankáři

Vlastimil Lakosil
Roman Will
Michal Valent
Martin Sejpal

Obránci

Petr Chaloupka
Josef Jindra
Filip Vrba
David Kulich
Michal Pavlů
Václav Drábek
Ondřej Šmach
David Pojkar
Jaroslav Kasík
Roman Němeček

Útočníci

Petr Kafka
Žiga Pešut
Tomáš Jiránek
Radan Lenc
Marek Loskot
Jiří Rys
Martin Koudelka
Martin Belay
Jakub Frolík
Lukáš Pabiška
Miroslav Škumát
Tomáš Demel
Milan Mikulík
David Výborný
David Vrbata
Tomáš Nouza
Zbyněk Hrdel

K prvnímu přípravnému zápasu nastoupí převážně mladší hráči - hraje se v úterý 31. července v Českých Budějovicích. Soupeřem Mladé Boleslavi bude ruský celek KHL Avtomobilist Jekatěrinburg.

Další články

Aktuality

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

18.03.2019

Výherce skútru

Výhercem skútru, o který jsme hráli prostřednictvím naší soutěže v bulletinech, se stává pan Michal Řezáč, který jako jediný zodpověděl správně všechny otázky. Vyhrává skútr v klubových barvách, který do soutěže věnoval partner klubu AutoMoto Dobrovice Pavel Ernest. Druhé místo obsadila Kateřina Plíšková (permanentní vstupenka na stání 2019/2020) a třetí místo Natálie Hašková (dres s vlasním jménem a číslem + podpisy hráčů). Výherci budou kontaktování na zadaných e-mailech v nejbližších dnech. Všem moc gratulujeme!

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

×
Dnes v 19:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec