BK MLADA BOLESLAV
20. 9. 2019 | Vojtěch Balon

Každý bod se bude počítat, ví po výhře nad Kometou DlapaM l. B o l. – I po třetím kole Tipsport extraligy zůstávají mladoboleslavští hokejisté neporaženi, po výhrách nad Pardubicemi a Olomoucí si svěřenci Radima Rulíka vyšlápli na brněnskou Kometu, kterou doma skolili 3:2 po prodloužení. Po zápase jsme vyzpovídali obránce Ondřeje Dlapu, autora důležité trefy na 2:2 ve třetí třetině utkání.

„Každý bod se bude počítat a myslím si, že to potom bude znát,“ pravil spokojený Dlapa bezprostředně po zápase. Vytáhlý obránce může kromě dvou bodů do extraligové tabulky slavit i gól, který mu přibyl do osobních statistik. Byla jeho parádní dělovka do šibenice jen souhra náhod, nebo pečlivě namířený projektil? „Vždycky zavřu oči,“ usmál se Dlapa, načež ihned dodal: „Trochu jsem mířil, protože jsem měl podobnou šanci i v první třetině a prováhal jsem ji.“

Vzhledem k početným šancí Bruslařů v závěrečné dvacetiminutovce mohli zelenobílí pomýšlet i na plný počet bodů, Ondřej Dlapa ale bere dva všemi deseti. „Kometa také měla spoustu šancí a nás podržel gólman, jsme rádi za ty dva body,“ přiznal.

Jak jeho spoluhráči reagovali na to, že byl Ondřej Dlapa vyhlášen hráčem utkání? To a ještě více najdete v přiloženém videu!

Související články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!