BK MLADA BOLESLAV
21. 10. 2019 | Michal Konvalina

Karel Klikorka: Takovou extraligovou premiéru bych přál každému

M l. B o l. – Sedmnáctiletý obránce Karel Klikorka na svou první příležitost v zápase A týmu trpělivě čekal několik utkání na střídačce. Proti Kladnu jeho chvíle konečně přišla, když Martin Ševc dostal desetiminutový osobní trest. A už o chvíli později se Klikorka radoval ze své první extraligové trefy. „Je to úžasný pocit,“ zářil po zápase. „Takovou premiéru bych přál každému.“

Klikorka poslal Bruslaře v 38. minutě do vedení 2:1. „Pamatuju si jenom to, že jsme to roztočili. Pak jsem si všiml, že máme výhodu a že jsme v šesti. Poslal jsem to Stráňovi (Jan Stránský, pozn. red.), který mi to vrátil zpátky. Normálně to v trénincích děláme spíš obráceně. Ale já jsem strašně rád, že mi to tam spadlo,“ usmíval se Klikorka.

Poslechněte si kompletní rozhovor. Třeba i na téma, jaké pro tak mladého hráče bylo bránit Jaromíra Jágra:


Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav