BK MLADA BOLESLAV
10. 1. 2009 | Štěpán Tomš

Kapitán juniorů Kotrba: Plzeň padla zásluhou celého týmu

M l. B o l. – Po sobotním vyhraném zápase s Plzní (8:5) se pustil do hodnocení utkání forvard Adam Kotrba (na snímku). Třetí nejproduktivnější hráč Mladé Boleslavi a zároveň kapitán týmu předvedl v napínavém duelu tradičně povedený výkon. K vítězství svého týmu přispěl sám třemi body (0+3). V zápase si minimálně jeden bod do kanadského bodování připsalo hned 12 domácích hráčů!

Hned v úvodu hodnocení naznačil, že proti Plzni měli hráči od trenéra Bukače mladšího naordinovanou stejnou taktiku, jako po předešlém vyhraném utkání v Karlových Varech, které ovládli vítězstvím 5:3. "My jsme chtěli, aby to vypadalo jako včera. Chtěli jsme hrát zezadu, dobře, bez faulů, a to se nám podařilo,“ uvažoval.

Junioři v utkání dvakrát prohrávali, hosty poslal do vedení Culek v 11. minutě. Pak Středočeši stav otočili, ale po dalších třech brankách Lasselsbergeru prohrávali již 2:4. "My jsme dobře bránili a pak jsme Plzeň de facto již k ničemu nepustili. Dali jsme jim rychlé góly a to vlastně rozhodlo,“ mluví o závěru druhé třetiny, ve kterém třemi rychlými zásahy v závěrečných dvou minutách otočili Boleslavští vývoj utkání na 6:4!

"Určitě to byla zásluha celého týmu,“ uzavřel nakonec slovy o týmové práci celého mužstva, kterou se jim podařilo přestřílet druhý celek extraligové tabulky juniorů.

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.