BK MLADA BOLESLAV
11. 11. 2017 | V.Drbohlav, D.Mihailescu, V.Martinek

Jsem moc rád, že zde mohu být, pochvaluje si Karjalu David Němeček

H e l s i n k y (Finsko) - Teprve dvaadvacetiletý boleslavský obránce David Němeček (na snímku) je jedním z nováčků v reprezentačním A týmu. Zážitky z reprezentace má především z mládežnického působení. V rozhovoru, který poskytl, vzpomíná na to, že už jednou hrál v malé hale Hartwall arény a pochvaluje si také rady od zkušeného reprezentačního matadora a spoluhráče z Mladé Boleslavi Jakuba Klepiše.

"Vzhledem k tomu, že se blíží olympiáda, je turnaj Karjala obsazený kvalitními hráči. Jsem moc rád za to, že zde mohu být," komentoval v místě dění David Němeček.

Tempo hry je podle talentovaného obránce v reprezentaci značně odlišné oproti klasickým zápasům v tuzemské lize. "Jsou tady zkušenější hráči, je vidět každá chyba, která je většinou vždy potrestána," podotkl obránce, který si mimo jiné pochvaloval spolupráci s Jakubem Klepišem, hráčským kolegou z Mladé Boleslavi.

Čeští hokejisté trénovali v malé hale Hatrwall arény, která je unikátní tím, že je vytesána ve skále. "Asi před třemi lety jsem tady ve Finsku hrával juniorskou soutěž, konkrétně jsem na tomto místě odehrával jeden zápas. Už tehdy mě to překvapilo, je to zajímavé," dodal Němeček, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí, například i ze zámořských juniorských soutěží WHL a OHL.

Kompletní videorozhovor s Davidem Němečkem můžete zhlédnout na klubovém YouTube kanálu:

Další články

Aktuality

24.09.2018

Pojeďte do Liberce

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 30. září výjezd na utkání Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav. Odjezd je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám (doporučen online prodej). Pro cestu autobusem s FANKLUBEM se hlaste prostřednictvím tohoto formuláře.

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.