BK MLADA BOLESLAV
11. 12. 2015 | Vojtěch Drbohlav

Jednání s Mladou Boleslaví byla rychlá, pochvaloval si Jakub Klepiš

M l. B o l. – V posledních dnech se po Mladé Boleslavi šířily nejrůznější informace na téma hráčských příchodů. Dlouhé dohady v městských kuloárech nakonec ukončila informace o příchodu Jakuba Klepiše, jehož hráčská práva až do roku 2018 převzal BK Mladá Boleslav od Ocelářů z Třince. Jednatřicetiletý útočník na nic nečekal a v pátek hned naskočil do utkání proti Pardubicím. V něm sice Boleslavští přestříleli Dynamo 50:17, i tak ale zvítězili hosté poměrem 4:2, a stali se tak prvním týmem, který si letos odvezl z mladoboleslavské ŠKOENERGO Arény tři body!

Pojďme se ale vrátit zpět k Jakubu Klepišovi. Jeho příchod do města automobilů se zrodil poměrně rychle. Kdy se nyní už extřinecký útočník vlastně dozvěděl o tom, že o něj mají ve středních Čechách zájem? „Dozvěděl jsem se to ve středu večer. Jednání byla rychlá a korektní. Měl jsem možnost mluvit s vlastníkem klubu panem Plachým, který za mnou přijel do Prahy, což se mi hodně líbilo. Brzy jsme se domluvili," líčil bezprostředně po zápase útočník s číslem 21.

„K týmu jsem se připojil až v pátek ráno na předzápasovém rozbruslení, o to více jsem byl rád, že jsem mohl ještě ten den naskočit do utkání. Jen škoda, že jsme nedali víc branek, chtěli jsme urvat nějaké body. Bohužel to ale nevyšlo a snad se nám zadaří v neděli na ledě Chomutova," uzavírá Jakub Klepiš svůj první pozápasový rozhovor v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně.

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
Mountfield HK