BK MLADA BOLESLAV
9. 8. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Je dobře, že dáváme góly, ale pořád je co zlepšovat, ví Jakub Orsava

M l. B o l. – Po neúspěšném utkání na libereckém ledě vyjeli Bruslaři v úterý dopoledne na domácí led, kde sehráli přípravný zápas proti loňskému vítězi WSM ligy, pražské Slavii. Důležitou postavou utkání byl kromě jiných i Jakub Orsava, posila z Třince. V utkání vstřelil dva góly a to ne ledajaké, pokaždé zavěsil do pravého horního rohu a především podruhé si brankáře Hyláka doslova vychutnal.

Útočník Jakub Orsava změnil po dlouhých letech dres a nastoupil místo za Třinec v barvách Mladé Boleslavi. "Je to hokej a tyto věci jsou v něm běžné. Je to pro mě nová změna, věřím, že k lepšímu. Všichni doufáme, že navážeme na loňský úspěch," dodává ke změně prostředí pětadvacetiletý útočník.

Boleslavští hokejisté nakonec nadělili Slavii "bůra" a zdálo se, že Bruslaři hrají ve velké pohodě. "Jsme rádi, že nám to tam napadalo. Už delší dobu si říkáme, že musíme zakrývat brankáři výhled, protože v dnešní době, když gólman vidí, tak chytí skoro všechno. Tuším, že v úterý z toho padly asi tři góly, což je určitě pozitivní věc," pochvaloval si dvougólový střelec.

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.