BK MLADA BOLESLAV
25. 10. 2011 | Petr Lundák

Jaroslav Balaštík: Dva góly ve druhé třetině nás poslaly do kolen

Č. B u d ě j o v i c e - Přišel mezi mikrofony a diktafony se sklopenou hlavou. I když byl vyhlášen nejlepším hráčem Bruslařů a dal jednu ze dvou branek, neměl Jaroslav Balaštík (na snímku) důvod k radosti. Jeho tým opět prohrál. V první minutě sice domácí vedli o dva góly, ale právě Balaštíkova branka Boleslavské zvedla a ještě mohli se stavem utkání něco udělat. Pak ale přišly další dvě rychlé branky Budějovic.

Jaroslave, čím to, že se vám tak hrubě nepovedl start zápasu a už po 55 vteřinách jste prohrávali o dva góly?

To kdybych věděl, tak se nám to nestane! Ale my máme obecně špatné začátky zápasů, jen párkrát jsme vedli. Takže pořád dotahujeme soupeře, což nás stojí spoustu sil. Je jasné, že podobné věci musíme vylepšit.

Jak dva rychlé domácí góly mohly ovlivnit zbytek zápasu?

Vždy je pro domácí celek lepší, když rychle vede. Ale vážím si toho, že i tak jsme utkání nezabalili a vytvořili jsme si další šance. Jenže další dva góly ve druhé třetině nás poslaly do kolen definitivně!

Vy jste hráli s týmem z jihu Čech podruhé během pěti dnů, podruhé vás porazil Mountfiled. Čím to?

Budějovice jsou na špici a my bohužel na druhém konci tabulky. Jejich mužstvo hraje v pohodě a nám se prostě nedaří. Sice často nehrajete ihned po sobě se stejným soupeřem, ale hráči tohle musí respektovat a brát to, jak to je. Vyloženě v tomhle asi problém nebyl.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav