BK MLADA BOLESLAV
28. 2. 2018 | Jitka Čechová

Jakub Orsava: Za to, co jsme předvedli, si postup ani nezasloužíme

M l. B o l. – Po utkání s Olomoucí hledali všichni Mladoboleslavští jen těžko slova. Včetně Jakuba Orsavy, kterého jsme požádali o rozhovor. Přitom to tak rozhodně být nemuselo. Bruslaři vedli dvě třetiny 3:0, jenže ve třetí části tento náskok trestuhodně promrhali. A definitivně pak prohráli v prodloužení.

Na otázku, jakými slovy utkání popsat, kroutil Orsava jen nešťastně hlavou. „Abych řekl pravdu, tak nevím, co mám říct. Vedli jsme 3:0. A pak jsme ty body prostě odevzdali. V klíčové fázi sezony,“ nechápal.

Co rozhodovalo v poslední třetině? Proč ten zvrat? „Hlavně jsme do ní vstoupili vyloženě podělaní. Od toho se odvíjelo všechno ostatní,“ prohlásil Orsava.

A s čím jít do pátečního utkání? O co hrát s neoblíbenou Spartou, která v tomto kole zvítězila? „O zázrak, abych tak řekl.“

Související články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
BK Mladá Boleslav