BK MLADA BOLESLAV
28. 2. 2018 | Jitka Čechová

Jakub Orsava: Za to, co jsme předvedli, si postup ani nezasloužíme

M l. B o l. – Po utkání s Olomoucí hledali všichni Mladoboleslavští jen těžko slova. Včetně Jakuba Orsavy, kterého jsme požádali o rozhovor. Přitom to tak rozhodně být nemuselo. Bruslaři vedli dvě třetiny 3:0, jenže ve třetí části tento náskok trestuhodně promrhali. A definitivně pak prohráli v prodloužení.

Na otázku, jakými slovy utkání popsat, kroutil Orsava jen nešťastně hlavou. „Abych řekl pravdu, tak nevím, co mám říct. Vedli jsme 3:0. A pak jsme ty body prostě odevzdali. V klíčové fázi sezony,“ nechápal.

Co rozhodovalo v poslední třetině? Proč ten zvrat? „Hlavně jsme do ní vstoupili vyloženě podělaní. Od toho se odvíjelo všechno ostatní,“ prohlásil Orsava.

A s čím jít do pátečního utkání? O co hrát s neoblíbenou Spartou, která v tomto kole zvítězila? „O zázrak, abych tak řekl.“

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.