BK MLADA BOLESLAV
28. 10. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Jakub Orsava: Soupeře jsme dokázali zatlačit. Škoda, že nemáme body

M l. B o l. – Na led Mladé Boleslavi zavítal v pátek večer tým Komety Brno. Utkání bylo dlouho bezbrankové, do vedení se však dostali Brňané, a to dokonce dvojnásobného. Bruslaři sice dokázali vyrovnat, jenže vedení se neujali ani jednou. Nejen za příčinami neúspěchu se ohlédl krátce po zápase útočník Jakub Orsava.

Boleslavští si byli už před zápasem vědomi toho, že přijede lídr tabulky. "Chtěli jsme hrát odzadu a čekat na příležitosti. Věděli jsme, že se jim daří a dávají góly. Škoda, že jsme nedali gól jako první, možná by se to vyvíjelo jinak," litoval po zápase s Kometou Brno Jakub Orsava.

Jihomoravané nakonec zvítězili ve ŠKOENERGO Aréně 4:2, podle Orsavy však Bruslaře nepřehrávali. "Nemyslím si, že by Kometa byla vyloženě lepší. Ve druhé třetině se nám soupeře podařilo dostat pod tlak, ale bohužel to nakonec nevyšlo. K bodovému zisku jsme ale neměli daleko," dodal v rozhovoru pro klubový YouTube kanál.

Související články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.