BK MLADA BOLESLAV
28. 10. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Jakub Orsava: Soupeře jsme dokázali zatlačit. Škoda, že nemáme body

M l. B o l. – Na led Mladé Boleslavi zavítal v pátek večer tým Komety Brno. Utkání bylo dlouho bezbrankové, do vedení se však dostali Brňané, a to dokonce dvojnásobného. Bruslaři sice dokázali vyrovnat, jenže vedení se neujali ani jednou. Nejen za příčinami neúspěchu se ohlédl krátce po zápase útočník Jakub Orsava.

Boleslavští si byli už před zápasem vědomi toho, že přijede lídr tabulky. "Chtěli jsme hrát odzadu a čekat na příležitosti. Věděli jsme, že se jim daří a dávají góly. Škoda, že jsme nedali gól jako první, možná by se to vyvíjelo jinak," litoval po zápase s Kometou Brno Jakub Orsava.

Jihomoravané nakonec zvítězili ve ŠKOENERGO Aréně 4:2, podle Orsavy však Bruslaře nepřehrávali. "Nemyslím si, že by Kometa byla vyloženě lepší. Ve druhé třetině se nám soupeře podařilo dostat pod tlak, ale bohužel to nakonec nevyšlo. K bodovému zisku jsme ale neměli daleko," dodal v rozhovoru pro klubový YouTube kanál.

Související články

Aktuality

21.10.2018

Nalezena pánská brašna

Na utkání BK Mladá Boleslav - Mountfield HK byla nalezena pánská taška. Pro její navrácení volejte prosím 724 620 048.

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.