BK MLADA BOLESLAV
15. 11. 2016 | Jitka Čechová

Jakub Orsava: Ani pořádně nevím, co říct. Byla to katastrofa

M l. B o l. – Jediný úspěšný střelec z řad Bruslařů Jakub Orsava hledal po střetu s Karlovými Vary slova jen marně. Mladoboleslavští prohráli zápas s posledním celkem a to doslova nedůstojným způsobem. Tristní je hlavně jejich produktivita, neboť soupeře sice výrazně přestříleli, gólově jim to ale bylo málo platné, a za rámeček si nemohou dát ani přesilovky.

Pětadvacetiletý Orsava jen těžko hledal ta správná slova, jak zhodnotit prachbídné utkání s Karlovými Vary. „Netuším, co k tomu říct. Byla to katastrofa, vůbec se nám to utkání nepovedlo. Teď už asi nezbývá než hodit to za hlavu a soustředit se na další zápas,“ krčil s nešťastným výrazem ve tváři rameny.

„Kdybychom po první třetině vedli 3:0, tak by se nikdo nemohl divit. Jenže my všechny ty šance, tu dlouhou dvounásobnou přesilovku, nedokázali využít. Mohli jsme to zlomit na naši stranu, takhle nemáme nic,“ popisuje momentky z úvodní dvacetiminutovky, kdy energetici dostali hned čtyři tresty během dvou minut.

Už v pátek vyráží Bruslaři na led Pardubic. „Musíme zregenerovat, potrénovat a hlavně ze sebe sklepat tenhle zápas,“ říká Orsava.

Související články

Aktuality

18.10.2018

Vytížení pro Kurku

Obránce Jiří Kurka může v rámci střídavých startů nastupovat v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Kurka v této sezóně nastoupil osmkrát za boleslavský A-tým. Na ledě strávil v průměru přesně 11 a půl minuty.

15.10.2018

Patera v Hokej den poté

Jeden z nových trenérů BK Mladá Boleslav Pavel Patera bude dnes hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nezapomeňte si tedy naladit kanál ČT Sport a to přesně v 15:15. Záznam pořadu je k dispozici na webu České televize. Boleslavská pasáž začíná v čase 16:38.

12.10.2018

S Pardubicemi na ČT

Utkání 20. kola, které Bruslaři odehrají v neděli 18. listopadu na ledě Pardubic, bude vysílat Česká televize. Začátek zápasu je proto posunut z původních 17 hodin na 17:20.

12.10.2018

Vegas povolalo Hyku

Tomáš Hyka si připsal jedenáctý start v NHL za Vegas Golden Knights. Proti Pittsburghu strávil na ledě necelých třináct minut, zaznamenal tři střely na bránu a jeden mínusový bod.

08.10.2018

Hyka začal dobře

Výborný start do nové sezony AHL měl Tomáš Hyka. Odchovanec Mladé Boleslavi nasbíral ve dvou duelech tři nahrávky a vede žebříček produktivity týmu Chicago Wolves, který je farmou Vegas Golden Knights. Hyka je aktuálně nejproduktivnějším českým hráčem ve farmářské soutěži.

06.10.2018

Kousal pomůže Ústí

Pavel Kousal má vyřízeny střídavé starty do Ústí nad Labem. 19letý útočník v této sezóně zatím nastoupil za Boleslav ve čtyřech hrách, v nichž nebodoval. Na severu Čech se potká s dalšími kmenovými hráči Bruslařů - brankářem Dominikem Grohem a forvardem Lukášem Volfem.

×
Odehrané v 16:00 | Jun.
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
×
Odehrané v 14:00 | Dor.
SKLH Žďár n. S.
BK Mladá Boleslav